(0)

Turizmas Rietavo savivaldybėje, kaimo turizmo sodybos Rietavo savivaldybėje.

Rietavas – miestas Telšių apskrityje, Žemaitijoje. Šio miesto dabartiniame herbe yra vaizduojamas auksinis liūtas (pakelta priekine, dešine koja), dantyse laikantis sidabrinį kalaviją. Jis stovi ant žalios kalvos ir viskas pavaizduota mėlyname fone. Liūtas simbolizuoja drąsą, jėgą, valdžią ir teisingumą. Iš kitų herbų šis išsiskyrė tuo, kad nasruose laiko kalaviją, tarsi norėdamas kam nors jį įteikti. Herbas šiam miesteliui suteikia šarmo.

Lankytinos vietose Rietave ir Rietavo savivaldybėje:

  • Rietavo dvaro sodyba
  • Rietavo dvaro sodybos alaus darykla – skalbykla – vandentiekio bokštas
  • Rietavo Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios statinių ansamblis
  • Medingėnų Švč. Trejybės bažnyčia
  • Lopaičių piliakalnis

O, kad pajusti šio miesto dvasią, apsistokite kaimo turizmo sodybose. Organizuokite renginius, švęskite šventes. Žvejokite, maudykitės išveskite vaikus jaunatviškai paišdykauti pievose. Sodybos laukia ištisus metus ir suteikia visus reikiamus patogumus. Atostogaukite kaime ir pramogaukite!

Sodybos Rietavo savivaldybėje
Antano Budriaus sodyba
Sodybos komforto lygis
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Miegamų vietų: 25
Partneriai