(0)

Turizmas Mažeikių rajone, kaimo turizmo sodybos Mažeikių rajone

Mažeikių rajonas – tai savivaldybė šiaurės vakarų Lietuvoje, įsikūrusi Žemaitijoje, Ventos upės papėdėje, šiaurėje ribojasi su Latvija. Mažeikių rajone veikia 52 biudžetinės kultūros įstaigos: 19 kaimo kultūros namų, Savivaldybės kultūros centras, daugybė muziejų bei įvairių kitų dėmesio vertų vietų.

Lankytinos vietos Mažeikių rajone:

  • Daubarių piliakalniai
  • Dionizo Poškos gimtinė Lėlaičiuose
  • Gudų bei Purplių vandens malūnai
  • Mažeikių krašto piliakalniai
  • Mažeikių Švč. Jėzaus širdies bažnyčia ir Asyžiečio kankinių kryžius
  • Ventos regioninis parkas

Siūlome apsilankyti Mažeikiuose bei išmėginti siūlomas pramogas, pajausti nuostabios gamtos ir oro dvelksmą vaikščiojant po Ventos regioninį parką ar Daubarių piliakalnius. Po nuostabių pasivaikščiojimų apsilankykite kaimo turizmo sodybose ir pasimėgaukite jų siūlomomis pramogomis ir gamtos ramybe.

Sodybos Mažeikių rajone
Vila „Dubgiris“
Sodybos komforto lygis
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Miegamų vietų: 34
Partneriai