(0)

Turizmas Tauragės rajone, kaimo turizmo sodybos Tauragės rajone

Tauragė – miestas vakarų Lietuvoje, Žemaitijoje, Karšuvos žemumoje, kairiajame Jūros upės krante. Tauragė jau nuo seno garsėja savo sudurtiniu pavadinimu iš dviejų žodžių - tai tauras ir ragas. Pirmasis žodis reiškia - Taurą, gyvūną, o antrasis kampą. Tai šio miesto pavadinimas galėjo reikšti vietą, kurioje būdavo taurų.

Lankytinos vietos Tauragės rajone:

  • Gudlaukio tiltas
  • Jūros upės parkas
  • Lakštingalų slėnis
  • Pagramančio piliakalnis ir atodanga
  • Tauragės pilis

Tauragės rajonas ir Tauragės miestas turi nepaprastą istoriją, kur pirmą kartą Tauragės miestas buvo paminėtas 1507m. kovo 21-ąją, pastačius bažnyčią, prieglaudą ir mokyklą. Tauragė turi daugybę puikių lankytinų ir įdomių turistams vietų. Taip pat už miesto ribų esantys kaimo turizmo savininkai puikiai išpildys jūsų norus ir papasakos plačiau apie pačią Tauragę ir savo amatą.

Sodybos Tauragės rajone
Sodyba „Glorija“
Sodybos komforto lygis
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Miegamų vietų: 4
Partneriai