(0)

Turizmas Birštono savivaldybėje, kaimo turizmo sodybos Birštono savivaldybėje

Birštonas – kurortas Lietuvos viduryje. Miestelis apsuptas Nemuno upės. Visus metus čia galima mėgautis veikiančiais mineralinio vandens bei purvo voniomis. Mažame miestelyje yra gausus pasirinkimas sanatorijų. Čia rasite dar žirgyną ir olimpinį irklavimo centrą. Birštone gausu pėsčiųjų bei dviratininkų kelių, kuriais galima dar labiau pažinti šį nuostabų miestą.

Lankytinos vietos Birštone ir Birštono savivaldybėje:

  • Mineralinio vandens garinimo bokštas.
  • Kneipo takas
  • Vytauto kalnas.
  • Birštono tvenkiniai
  • Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčia

Jeigu ieškote ramaus ir privataus poilsio - Birštonas išties puiki vieta. Kaimo turizmo sadybų savininkai pasiruošę padėti. Šis miestelis siūlo Jums bei Jūsų šeimos nariams pasinerti į atostogas. Taip pat nepamirškite, jog tokioje aplinkoje galima aptarti ir verslo reikalus. Apsistokite vienoje iš kaimo turizmo sodybų pateiktų žemiau ir mėgaukitės nuostabiais vaizdais ištisus metus.

Sodybos Birštono savivaldybėje
„Panemunio“ sodyba
Sodybos komforto lygis
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Miegamų vietų: 35
Partneriai