(0)

Muziejai Šilutės rajone

Hermano Zudermano memorialinis muziejus

 Muziejus įsikūręs buvusiame Macikų dvare. Įsteigtas 1984 žymaus vokiečių rašytojo Hermano Zudermano (Hermann Sudermann), gimusio Macikų kaime (1857 09 30), gyvenimui ir kūrybai įamžinti. Nuolatinėje ekspozicijoje yra 90 eksponatų – fotografijų, knygų dokumentų.

Švėkšnos muziejus

 Švėkšnos muziejaus ištakos – Lietuvos tarpukario laikotarpis, kai Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje buvo įrengta vitrina, skirta senienoms ir numizmatikai. Muziejus įsikūręs viename iš Švėkšnos dvaro pastatų, esančių Švėkšnos parko teritorijoje, netoli katalikų bažnyčios ir „Genovaitės“ vilos. Muziejuje yra numizmatikos, archeologijos, Švėkšnos mokyklos istorijos, etnografijos, Švėkšnos istorijos skyriai. Iš viso yra saugomi 2245 eksponatai.

Vydūno Muziejus

 Šiame muziejuje kiekvienas lankytojas bus supažindintas su Mažosios Lietuvos švietėjo Vydūno gyvenimu ir kūryba, Kintų ir pamario krašto praeitimi, aplankys „Palėpės“ galerijoje veikiančias parodas, Kintų vaikų dailės mokyklą, susipažins su mokinių darbais ir jų autoriais.

Žemaičių Krašto Etnokultūros Centro Muziejus

 Muziejuje yra sukaupti archeologijos, etnografijos, istoriografijos, ikonografijos, liaudies meno, numizmatikos ir kt. rinkiniai.

Partneriai