(0)

Sodyba „Ežero bangelė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 202 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Poilsis pas ūkininką
Pramogos sodyboje
Valtis
Vandens dviračiai
Dviračių takas
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Balandis-Spalis
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 1990 m.
Tapo LKTA nare: 1998 m.
20
Miegamų vietų
Iki 25
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
60 m
iki ežero Beržoras
0 m
iki upės
0 m
iki tvenkinio
0 m
iki miško
14 km
iki miesto
100 m
iki stoties ar stotelės
80 km
iki oro uosto
2 km
iki maitinimo įstaigos

Jus kviečia kaimiška sodyba su etnografiniais elementais prie pat Beržoro ežero. Iki Platelių ežero 2 km.

Sodyboje yra vienas mūrinis ir du mediniai namai. Prie kiekvieno namo įrengtos lauko virtuvėlės ir poilsio zonos. Dvi pirtelės. Dėl savo dėkingos padėties sodyba tinkama tiek ramiam tiek ir aktyviam poilsiui, šeimos draugų susitikimams įvairioms progoms. Įrengti pesčiųjų takai bei dviračių takai aplink ežerą, jachtų noma, nardymo kursai Platelių ežere, valtys ir vandens dviračiai.

Apylinkėse daug lankytinų vietų: Šaltojo karo muziejus, Orvydų sodyba, Mosėdžio akmenų muziejus, didžiausias Lietuvoje Barstyčių akmuo ir t.t.

Poilsiautojai apgyvendinami:

  • Mūriniame name yra du keturviečiai miegamieji ir vienas dvivietis (iki 10 žmonių). Taip pat yra virtuvė, svetainė su židiniu, salė, bariukas, šeimyninė pirtelė.
  • Mediniame name - pirmame aukšte dvivietis kambarys su virtuve, o antrame aukšte su atskiru iejimu irengtas dvivietis kambarys ir sofa vaikeliui.
  • Vasarnamyje įrengti apartamentai, antrajame aukšte yra miegamasis iki 4 asmenų, pirmame aukšte svetainėje yra išlankstoma sofa, židinys, mini-virtuvėlė, pirtis su baseinu.
  • Visuose namuose yra TV, WC, dušas. Kiekvienas namas turi gražiai apželdintą teritoriją. Yra bendra sporto aikštelė - įrengtos krepšinio bei tinklinio aikštelės, yra vaikų žaidimo aikštelė. Taip pat šeimininkai leidžia pašerti triušiukus, pasiskinti sode braškių, serbentų, obuolių, kiekvieną ryta parsinešti iš darželio šviežių gėlių.
Pagal pageidavimą maistas sodyboje gaminamas iš ekologiškų čia pat auginamų daržovių.Yra poilsio aikštelė prie ežero esančiame pliaže. Yra 2 valtys, vandens dviratis ir jachta. Jei mėgstate žvejoti – sodybos šeimininkas padės susirasti jauką.
 
Visada laukiame Jūsų ir linkime gerai pailsėti!

Nelė ir Rimantas,

Tel. +370 688 31715

Partneriai