(0)

Sodyba „Puodžių kaimas“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 100 €
Visa sodyba
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Tinklinio aikštelė
Sodybos privalumai
Laužavietė
Gultai ir saulės skėčiai
Lieptas į vandens telkinį
Pavėsinė
Belaidis internetas
Stalo tenisas
Kubilas
Stalo žaidimai
Draudžiama rūkyti viduje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Vasaris-Gruodis
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2017 m.
Tapo LKTA nare: 2017 m.
8
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
100 m
iki ežero
200 m
iki upės
100 m
iki miško
5 km
iki miesto

Sodyba įsikūrusi 5 km nuo Utenos. Sodyboje yra du pastatai:

1. Naujai įrengta jauki pokylių salė, kurioje galite švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas, draugų susitikimus. Organizuoti įmonių vakarėlius, rengti seminarus, mokymus, konferencijas. Šventei vietų 40.

2. Vasaros namelis idealiai tinkantis šeimyniniam poilsiui ar susitikimams su draugais. Namelyje pilnai įrengti miegamieji, poilsio kambarys su televizoriumi, bendra virtuvės ir valgomojo zona, dušas, tualetas. Vonios kambaryje-rankšluosčiai, higienos priemonės, plaukų džiovintuvas. Virtuvėje visa reikalinga buitinė technika, indai.

Sodyboje yra du tvenkiniai, už 200 m ežeras. Siūlome erdvią pavėsinę, laužavietę su šašlykine, tinklinio aikštelę, patogias pakrantes maudynėms, patogius lauko gultus, lauko poilsio baldus, stalo tenisą, stalo žaidimus, pokerio stalą ir inventorių. Tvenkiniuose leidžiama žvejyba.

Partneriai