(0)

Vitos ir Arūno Sujetų sodyba „Vitrūna“

Kaimo turizmo sodyba "Vitrūna"
Seirijų g. 50, Metelių km., Seirijų sen., Lazdijų Raj., LT-67482
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 1000 €
Visa sodyba
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Dviračiai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Valtis
Vandens dviračiai
Irklentės
Pramoginis laivas
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vaikams saugi maudymosi vieta
Vieta palapinėms
Laužavietė
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Kavinė
Baras
Kempingo privalumai
Automobilis aikštelėje leistinas
Elektros jungtis aikštelėje
Sporto inventoriaus nuoma
Stalai ir suolai
Vyraujantis gruntas žole
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 1997 m.
Tapo LKTA nare: 2002 m.
4
Atskirų dušo kabinų
10
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
100 m
iki ežero Dusia
30 km
iki upės
1 m
iki miško
29 km
iki miesto
304 km
iki jūros
10 km
iki stoties ar stotelės
150 km
iki oro uosto
2 km
iki maisto prekių parduotuvės
11 km
iki maitinimo įstaigos
Kaimo turizmo sodyba „Vitrūna“ įsikūrusi ant nuostabaus Dusios ežero kranto, Metelių regioninio parko teritorijoje.
Dusia – vienas didžiausių ir švariausių Lietuvos ežerų.
Skaidrus vanduo, puikus lėkštas krantas idealiai tinka ir vaikams. Ežero vėsa, gamtos ramybė – toli gražu ne vieninteliai sodybos „Vitrūna“ privalumai. Čia galite išnuomoti vandens dviračius, irklines valtis, laivą-katamaraną. Anksti ryte išplaukę į žvejybą negrįšite be laimikio – Dusia vienas iš nedaugelio Lietuvos ežerų, kur veisiasi seliavos. O jei nenorit žvejoti ar plaukioti, galite maloniai praleisti laiką braidžiodami seklia Dusios pakrante po pasvirusiais medžiais ar tiesiog degintis saulėje.
Jei esate aktyvaus poilsio mėgėjas, čia rasite itin geras sąlygas. Sodyboje įrengtos paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės. Yra galimybė žaisti biliardą ir kriketą. Sezono atidarymo ir uždarymo progomis rengiami sporto mini turnyrai.
Mėgstantys minti dviračių pedalus sodyboje galės išsinuomoti šias dvirates transporto priemones.  Neintensyvus eismas, įdomus kraštovaizdis, nesunkiai pravažiuojami miško keliukai, atsiskleidžianti gamta – visa tai sudaro puikias sąlygas dviratininkams. Kaimo turizmo sodyboje jums bus suteikta informacija apie dviračių maršrutus, lankytinus objektus. Vaikams taip pat netruks pramogų – jie galės pašokinėti ant pripučiamo batuto-klouno, pasisupti sūpynėse.
Atvažiavę galite įsikurti name, išsinuomoti automobilinius namelius arba apsigyventi palapinėse. Norintiems didesnio komforto siūlome kambarius name – dviviečius arba keturviečius su atskiru arba bendru dušu ir tualetu. Name yra virtuvė, pobūvių salė, galima ilsėtis terasoje. Taip pat laukiami poilsiautojai su savo automobiliniais nameliais. Jiems čia skirta speciali teritorija, į kurią atvesta elektra.
Patogiai įrengtos laužavietės, racionaliai išdėstyti mediniai staliukai ir suolai, leidžia poilsiautojams netrukdyti vieni kitiems. Čia galite išsinuomoti ir būtiniausių daiktų: šašlykinę, kirvį, sportinį inventorių, nusipirkti malkų yra geriamojo vandens. Sodyboje yra šulinys, veikia dušai, įrengti apšviesti tualetai.
Partneriai