(0)

„Ažvinčių sodyba“

„Ažvinčių sodyba“
Ažvintės g. 22, Ažvinčių k., Ignalinos r.
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimininkai kalba
Lietuviškai
Lietuviškai
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2020 m.
Tapo LKTA nare: 2020 m.
8
Miegamų vietų
Iki 20
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
300 m
iki ežero Ažvintis

Ieškantiems ramybės ir privatumo, tai puikus pasirinkimas. Sodyba įsikūrusi prie Ažvinčių girios, esančios Aukštaitijos nacionalioniame parke. Tradicinės architektūros penkių restauruotų pastatų kompleksas sukuria jaukią erdvę poilsiui. Pgrindiniame pastate yra virtuvė ir bendra poilsio erdvė, bei du miegamieji antrame aukšte. Kituose pastatuose vienviečiai ar dviviečiai kambariai. Vienu metu sodyboje gali apsistoti aštuoni vienos šeimos nariai ar nedidelė draugų kompanija. Po šimtamečiu klevu jauki erdvė lauko pasisėdėjimams prie laužo ir taurės vyno.

Žvejyba dideliame tvenkinyje, pasivaikščiojimas parko takeliais ir laukinių gyvūnų stebėjimas specialiuose bokšteliuose. Mėgstantiems ir mokantiems - jodinėjimas (galima atsivežti ir savo žirgus). Iš anksto susitarus, ir kitus augintinius. Sodyboje yra kaimiška pirtis. Organizuojame plaukimą baidarėmis ar kanojomis Aukštaitijos nacionaliname parke. Yra internetas.

Sodyboje įkurtas gamtos muziejus, kuriame galėsite susipažinti su gyvūnais iš viso pasaulio. 

Sodyba nėra pritaikyta žmonėms du judėjimo negalia.

Partneriai