(0)

Sodyba „Retro“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 170 €
Visa sodyba
Specializacija
Ramus poilsis
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Sodybos privalumai
Laužavietė
Pavėsinė
Biliardas
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 1998 m.
Tapo LKTA nare: 2006 m.
25
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
5 km
iki miesto
3 km
iki stoties ar stotelės
60 km
iki oro uosto
Sodyba vienkiemyje, 30 km nuo Kauno ir tiek pat nuo Marijampolės, tarp gražių Kazlų Rūdos miškų.

Tinka tiems, kas mėgsta ramybę, bet nenori atsisakyti komforto. Yra pirtis,  baseinas su šildomu vandeniu ir masažine srove, bilijardas, žiemos sodas. Jūsų patogumui - interneto prieiga bei palydovinė televizija. Pokyliams iki 40 žmonių - erdvi svetainė su židiniu. 5 miegamieji, kur gali miegoti 30 žmonių.
 
Mus visai nesunku rasti: nuo Kauno važiuoti link Marijampolės iki Skriaudžių, pavažiavus dar 2 km, dešinėje bus rodyklė "Jūrės miestelis"; čia sukti dešinėn ir važiuoti 3 km iki Jūrės miestelio, o ten prieš geležinkelio pervažą sukti kairėn ir važiuoti 3 km tiesiai. Tik išvažiavus iš miško - dešinėje rasite sodybą "Retro".
Laukiame Jūsų visus metus!

 

Partneriai