(0)

Paskanauk Žemaitijos

Paskanauk Žemaitijos
Kaina
7 - 20 €
Trukmė
1-3 val.
Veiklos laikotarpis
Edukacinė programa vykdoma visus metus
Papildoma informacija
Edukacija vedama lietuvių, anglų kalbomis

Edukaciniai užsiėmimai „Paskanauk Žemaitijos“ – tai žemaitiškų valgių programa, kurios metu ne tik ragausite gausybę žemaitiškų patiekalų, bet ir patys galėsite pasigaminti Žemaitijos pasididžiavimą – kastinį!

Jus pasitiks sodybos šeimininkė Janina, pasidabinusi tautiniais rūbais, su žemaitiška daina ir natūraliai rauginta namine gira. Ji trumpai pristatys, kas Jūsų lauks edukacinės programos metu. Tuomet būsite pakviesti prie vaišių stalo, kuris bus nukrautas žemaitiškais valgiais: žemaitišku kastiniu, cibulyne, raugintų kopūstu sriuba, kanapine, šmakalu, šilkine koše su silke, pusmarškone koše, bulvėmis su lupena, šiupinys, cepelinais, kugeliu su karka, bulviniais blynais, naminėmis dešrelėmis su troškintais kopūstais, žemaitiškai paruoštu kumpiu, žemaitiška užkanda, naminių varškės sūriu, žemaitišku parūkytu sūriu, mielinais blynais ir karštu obuolių pyragu. Visi patiekalai pristatomi edukacinės programos metu yra patiekiami autentiškuose ir moliniuose induose, patiekalai skanaujami mediniais šaukštais.

Pristatymo metu bus rodomas kastiniu sukimo procesas. Pamėginti susukti kastinį galėsite ir patys ir nuspręsti, ar tikrai tai padaryti sunku! Sočiai pavalgius būtinai reikia šiek tiek prasimankštinti. Šeimininkė išmokys Jus žemaitiškų šokių, ratelių, žemaitiškų dainų.

Po šios viešnagės išvyksite sotūs ir pasilinksminę!
 

Partneriai