(0)

Vietinis kelionių organizatorius „Upaitė“

„Upaitė“ — unikali kelionių agentūra teikianti pažintinių, poilsinių, kelionių paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jie ypatingi tuo, kad labai myli gamtą. Jų noras, kad svečiai patirtų geriausius įspūdžius ir sukauptų maloniausius prisiminimus.

Kelionių agentūros „Upaitė“ komanda suorganizuos norimą išvyką ir pasirūpins Jūsų poilsiu. Norintiems sužinoti unikalią krašto istoriją ir gamtos subtilybes, psiūloma keliauti kartu su gidu profesionalu. Susipažinkite su Lietuvos kultūros vertybėmis, dalyvaudami ekskursijose bei edukacijose, skirtomis ir patiems mažiausiems, ir senjorams. Pajuskite malonumą, būkite čia ir dabar!

Pamario krašto gyventojai, glaudžiai susiję su vandenimis, potvyniais ir vėju. Jų turtas – tankus upių tinklas, Kuršių marios ir užliejamos pievos. Jų džiaugsmas – žuvų ir paukščių gausa. Jie pasiruošę viskuo pasidalinti su savo svečiais, atskleisti savo gyvenimo būdą, kultūrą, papročius. Upaitė pakvies paragaut kulinarinio paveldo patiekalų, aprodys gražiausius kampelius.

Partneriai