(0)

Etnografinė kaimo turizmo sodyba „Gervių giesmė“

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!
Lietuviška etnografinė kaimo sodyba, skirta žmonėms, pasiilgusiems tikrumo, natūralumo ir laukinės gamtos. Sodyba 2019 metais buvo išrinkta geriausia Etnokultūrine kaimo turizmo sodyba Lietuvoje.

 

Akcijos pasiūlymas - Sekmadienis kaime su amatais, pirtimi, senoviška fotosesija bei nuostabia joga

Ketvirti metai, kuomet gegužės sekmadienį kviečiame praleisti mūsų kaime! Jei nebeprisimenate, kada paskutinį kartą bėgiojote basi po žolę, žaidėte vaikystės žaidimus, gėrėte ant laužo virtą arbatą, nuoširdžiai ir garsiai juokėtės, pėrėtės tikroje baltiškoje pirtyje? Tuomet kviečiame mus aplankyti 2020 m. gegužės 10 d.!

Kad sekmadienis būtų dar linksmesnis - mus aplankys ir charizmatiškoji juoko jogos meistrė Rita! Senais laikais gydytojai sakydavo, kad vieno pajaco atvykimas į miestą gyventojų sveikatai duoda daug daugiau, negu visas karavanas mulų su vaistais! Tad pasiduosime Ritos juoko galioms ir prisipildysime sveikatos visai atskubančiai vasarai!

Tą dieną sodyboje įsikurs senovinė Mato Laužadžio Fotoateljė. Turėsite unikalią progą, apsirėdę mūsų sodybos senovėmis drapanomis, pasidaryti šeimos ar asmeninę nuotrauką senovine dumpline kamera, pagal visas XIX a. tradicijas.

Žaisime senovinius žaidimus, pasimokinsime senovinių darbų, ragausime lauko katile virtos laumių arbatos, mažieji galės paskanauti pečiuje keptų garsiųjų sodybos blynų, taip pat svečius pavaišinsime mūsų rūkykloje rūkintais naminiais varškės sūriais, o dieną pabaigsime baltiškoje pirtyje, kurios metu profesionalūs pirtininkai Aušra ir Edvinas iš „Pirties ratas“ sudaužys visus mitus apie pirtį ir net didžiausius pirties nemėgėjus pavers pirties aistruoliais.

Nepamirškite patogios aprangos, paklotuko, vaišių sau ir kaimynui bei linksmo nusiteikimo!

Bilieto kaina - paprastumas ir nuoširdi šypsena, juk šventę kuriame visi kartu!   

P.S. Pirties kaina - 10 EUR žmogui. Kadangi pirtimi gali naudotis ribotas skaičius žmonių - registracija būtina.  

Labai prašome svaigalų į šventę nesivežti.
Galima atvykti kartu su draugiškais bei tvarkingais augintiniais.
   
Tad, dabar dar labiau laukiame Pavasario ir iki susitikimo sodyboje - "Gervių giesmė"!!!
Sodybos šeimininkė,
Greta

Registracija į šventę bei pirtį FB messenger arba SMS žinute +37068630759.

Sodybą galite aplankyti - Gegužės 10 d.

Partneriai