(0)

„Slėnio uoga“

„Slėnio uoga“
„Slėnio uoga“
„Slėnio uoga“
„Slėnio uoga“
„Slėnio uoga“

„Slėnio uoga“ - jaunas smulkus šeimos uogų ir vaisių ūkis įsikūręs vos 2 minutės kelio nuo Palangos plento (A13) Kretingos link.

Ūkininkai augina melsvauoges (valgomojo sausmedžio uogos), šilauoges, aktinidijas, medlievas (karintus), avietes, gervuoges, juoduosius serbentus, svarainius, šaltalankius, agrastus, spanguoles, abrikosus, slyvas, vyšnias, trešnes, kriaušes, obelis (t. sk. antaninė obelis). Visus vaisius ir uogas augina su didele meile savo reikmėms, tačiau uogų ir vaisių gali pasiūlyti ir Jums.
 
Ūkio savininkai siekdami trumpinti tiekimo grandinę ir pateikti kuo šviežesnę produkcija - uogas ir vaisius paduoda tiesiai iš savo ūkio. 
Uogų sezonas prasideda nuo birželio iki lapkričio mėnesio.
 
Ūkininkai - tvaraus vartojimo šalininkai. Jų tikslas – švarus ir darnus pasaulis, todėl ūkio šeimininkai siekia mažinti vartojimą, ką galima - panaudoja dar kartą. Uogas ir vaisius pakuoja į aplinkai draugišką, perdirbamą pakuotę. Sode vykdo aplinką tausojančią veiklą - tarpueiliuose augina augalus, kurie nupjaunami mulčiuojant, t. y. paliekant juos dirvoje. Tarpueiliai su augalais (žalioji trąša) padeda kaupti anglį dirvožemyje ja pasidalindami su sode auginamais augalais. Dėl šios priežasties mažėja poreikis augalus tręšti cheminėmis trąšomis.Eidami žaliojo kurso keliu, aktyviau taikydami biologinei įvairovei palankią praktiką ir užtikrindami gerą miškų ekosistemų būklę bei atsparumą visą ūkio teritoriją apsodino spygliuočiais. 

 

Partneriai