(0)

MB „Richausta moto“

Pas mus tik benzininiai keturračiai, keturračiu vaikučiai važiuoja vieni nuo 6m, pravedame instruktažą, padedame ne tik važiavimo pradžioje, bet būname visą važiavimo laiką.

Nuo praeitų metų švenčiame privačias vaikų šventes (rekomenduojamas vaikų skaičius iki 10) su daugiau lauko pramogų, ne tik važiavimas keturračiais.

Papildomai: hamakai, sūpynės, žvejyba, smiginys, šašlykinė ir pan. Šiais metais planuojame praplėsti lauko žaidimų asortimentą. Galite rinktis kur švesite, sodo namelyje ar lauke prie stalo medžių apsuptyje. Kas užsako visą šventės paketą, laukia dovana nuo mūsų. Po važiavimo su keturračiais, galite dar pusantros valandos būti pas mus teritorijoje, niekeno netrugdomi ir pramogauti.

Šalia yra miškas, todėl galite eiti pasivaikščioti ir pakvėpuoti grynu oru. Šiuo metu yra 6 keturračiai skirti vaikams ir 1 suaugusiam, taip pat yra dvi trasos. Viena skirta vaikams, lygi, be kalniukų, kita skirta suaugusiems su kalneliais, o kas turi savo moto techniką gali nuomotis abi trasas. Esame įsikūre Šakių raj, prie kelio KAUNAS-ŠAKIAI (42km) .

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

Gegužės 19 d. nuo 12 val. lankytojai kviečiami išbandyti keturračius motociklus trasoje. Pramogą gali išbandyti visi nuo 6 metų amžiaus. Taip pat ir suaugusieji. Važiavimui būtina uždara avalynė (batai). Į kainą įskaičiuotas kuras, šalmas, pošalmis. Visą važiavimo laiką personalas būna šalia ir padeda. Dėl paslaugų kainų teirautis telefonu. Būtina išankstinė registracija.

Išankstinė registracija telefonu +37067885564 būtina.

Partneriai