(0)

Vilijos Čepulienės sodyba

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Dažasvydis
Lauko baseinas
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Baidarės
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Jojimo pamokos
Galimybė pasivažinėti bričkele karieta
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Rukykla
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Kubilas
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2003 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
50
Miegamų vietų
Iki 80
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
0 m
iki miško
30 km
iki miesto
5 km
iki stoties ar stotelės
90 km
iki oro uosto
5 km
iki maitinimo įstaigos

Ramiame rytų Aukštaitijos kampelyje Labanoro girioje,viensėdijoje, esančioje 6 km nuo Labanoro miestelio ir 1 val. kelio iki Vilniaus, įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, išsaugojusi senojo Aukštaitijos kaimo autentiškumą. Statiniai įrengti iš rąstų, pusraščių, stogai dengti skiedromis, naudotos tik natūralios ir ekologiškai švarios medžiagos.

Svečiams skirti 4 rekonstruoti namai, kuriuose įrengti jaukūs 2, 3 ir 4 vietų numeriai su visais patogumais. Nakvynė skirta 60 svečių. Sodyboje patogu organizuoti uždarus pobūvius. Puiki vieta vertinantiems privatumą. Garantuojame saugų poilsį.

Naujai rekonstruotoje menėje įrengta didžioji pokylių salė, kurioje galime priimti iki 80 svečių. Yra profesionali virtuvė, aptarnaujantis personalas.Bendradarbiaujame su profesionaliais virtuvės šefais. Paruošiame patiekalus pagal iš anksto suderintą menių, serviruojame stalus bei aptarnaujame pokylio metu. Tai ideali vieta Jūsų vestuvėms, šeimos bei kolektyvo iškilmėms bei verslo renginiams.

Pavėsinėje, sumūrytame židinyje galite išsikepti mėgstamų kepsnių, rūkykloje išsirūkyti žuvį, o žuvienę išsivirti laužavietėje dideliame katile. O gal norite išbandyti tikrą kaimišką duonkepį ir paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų?

Sodyboje įrengta pirtis, kubilas. Galima užsisakyti profesionalaus pirtininko paslaugas. Pirtyje patirti malonumai ir švarus šaltinio vanduo dviejuose dideliuose tvenkiniuose padės susigrąžinti jėgas ir žvalumą.

Mėgstantiems aktyvų poilsį įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės. Organizuojame keliones baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Siūlome įvairius maršrutus, kurių trukmė 3–5 val., diena, kelios dienos ar ilgiau. Nuvežame į maršruto pradžią ir parvežame pasibaigus kelionei. Taip pat siūlome dažasvaidžio kovas, pasivaikščiojimą vandens burbulu, žygius į pelkes, jodinėjimą žirgais, pasivažinėjimą karieta. Kviečiame i pažintinius susitikimus su liaudies muzikantu-bandonininku Albinu Batavičiumi taip pat su žolininke.

Labanoro giria nuo seno garsi grybų, uogų gausa. Nuostabi gamta, gaivinantis miško kvapas, viensėdijos dvasia ir ramybė puikiai tiks jūsų šeimos šventei, poilsiui su draugais, sveikatingumo stovyklai.   

Partneriai