(0)

Sodyba „Žiogeliai“

Sodyba „Žiogeliai“
Žiogelių g.6, Žiogelių k., Viečiūnų sen., Druskininkų sav. LT-66442
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Sveikatingumo sodyba
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Dviračių takas
Sodybos privalumai
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Baseinas patalpoje
Galimybė išsiskalbti rūbus
Lietuviška pirtis
Turizmo informacijos teikimas
Stalo žaidimai
Draudžiama rūkyti viduje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Balandis-Spalis
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2003 m.
Tapo LKTA nare: 2024 m.
8
Miegamų vietų
Sodyba įsikūrusi
50 m
iki upės Nemunas
200 m
iki miško
10 km
iki miesto Druskininkai
3 km
iki stoties ar stotelės
130 km
iki oro uosto Vilnius, Kaunas
3 km
iki maisto prekių parduotuvės
3 km
iki maitinimo įstaigos
Sveiki atvykę į Žiogelius, romantišką kaimą Dzūkijos nacionaliniame parke, besiilsintį Nemuno slėnyje, tik 10 km nuo Druskininkų. Jūsų paslaugoms – ramiam šeimyniniam poilsiui skirta kaimo turizmo sodyba „Žiogeliai“, kurioje du atskiri svečių nameliai: „Žalias namas“ (4 vietų) ir „Klėtis“ (4 vietų). Kiekviename namelyje  yra TV, muzikos centras, virtuvė su visa reikalinga įranga bei indais, šaldytuvas, dušas, tualetas, antrame aukšte jaukūs miegamieji kambariai su švaria patalyne ir tinkleliais nuo mašalų. „Žaliajame name“ dar yra saulės energija šildomas baseinas (4 x 6 m), židinys, lietuviška garinė pirtis, kūrenama malkomis. Senovinėje „Klėtyje“ pajusite tikrą pereito amžiaus pradžios lietuviško kaimo dvasią, du mediniai tualeto ir dušo su karštu vandeniu nameliai bei erdvi pavėsinė yra šalia klėtelės. Erdvus sodybos kiemas, kuriame aktyvaus poilsio mėgėjų laukia mini krepšinio aikštelė, lauko žaidimai – kroketas, badmintonas, petankė, smiginis. 
Ilgiausia Lietuvos upė Nemunas ir netoliese esantis Ilgio ežeras puikiai tinka žvejybai, o vaizdingos apylinkės – pasivaikščiojimams ir žygiams, grybavimui ir uogavimui. Po turiningos dienos malonu mėgautis šviežiai rinktų žolynų kvapais karštoje pirtelėje arba vakaroti prie laužo, pasisotinus čia pat išsikeptais kvepiančiais kepsniais.  Net ir miškų apsuptyje neatsiliksite nuo sparčiai besikeičiančių šiuolaikinio gyvenimo naujienų, nes sodyboje Jūsų paslaugoms - nemokamas bevielis internetas.
Aktyvaus ir pasyvaus poilsio mėgėjai laukiami nuo balandžio iki spalio mėn.
Sodyba Žiogeliai – ideali vieta šeimyniniam poilsiui ar nedidelei draugų kompanijai.
Pamirškite miesto triukšmą ir dulkes. Pas mus rasite atgaivą kūnui ir sielai!
Partneriai