(0)

Sodyba — vila „Karališkis“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Vandens dviračiai
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Lieptas į vandens telkinį
Papludimys
Pavėsinė
Belaidis internetas
Kubilas
Suomiška pirtis
Pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2007 m.
Tapo LKTA nare: 2008 m.
50
Miegamų vietų
80
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
23 km
iki miesto
3 km
iki stoties ar stotelės
Ant gražaus Karališkio ežero kranto, jaunų pušų prieglobstyje įsikūrusi sodyba- vila "Karališkis". Tai puiki vieta švęsti vestuves, jubiliejus, įmonių šventes, rengti seminarus ir gerai praleisti laiką su šeima bei draugais. Senovę menančiame dviaukščiame pastate įrengtas originalus akmeninis vyno rūsys su židiniu, pirmame aukšte-100 vietų pobūvių salė su terasa ir gražiu vaizdu į ežerą, o antrame aukšte- trylika  dviviečių kambarių miegamųjų su terasomis.
Šalia-dviaukštė klėtis, turinti 7 erdvius dviviečius-keturviečius kambarius su visais patogumais.Yra virtuvėlė. Čia yra jauki svetainė su židiniu pavakaroti 26 žmonėms.
Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui skirti keturi rąstiniai namukai su terasomis. Kiekviename iš jų yra mini virtuvėlės, dušai, WC, mansardoje-jaukūs miegamieji. Poilsiautojų patogumui sutvarkytas smėlio paplūdimys, įrengti lieptai, pavėsinė su židiniu-krosnimi kepsniams bei šašlykams kepti. Aktyvaus poilsio mėgėjams-paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, o mėgstančių vandens maudynes laukia rąstinė garinė pirtis su priepirčiu, kubilas,valtis, vandens dviračiai bei skaidrus ežero vanduo... Čia kiekvienas suras galimybę puikiai praleisti laiką. Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus.