(0)

Sodyba „Girelė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Apdovanojimai
Specializacija
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Poilsis pas ūkininką
Pramogos sodyboje
Teniso kortai
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2008 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
30
Miegamų vietų
Iki 50
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
7 km
iki miesto
130 km
iki jūros
100 m
iki stoties ar stotelės
125 km
iki oro uosto
5 km
iki maisto prekių parduotuvės

Vietovė, kurioje yra sodyba, senbūvių menama kaip Domantų kaimo centras. Netoliese prieškario metu stovėjo mokykla, kuri karo metu buvo sudeginta, tarybiniais metais -  parduotuvė, visų žinoma „Kapkės“ vardu.  
Už 2-jų kilometrų yra garsiausias piliakalnis, žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jurgaičių (Domantų) piliakalnis, kitaip vadinamas Šventkalniu, Maldavimų, Kryžių kalnu, laikomas šventa vieta.
Šalia sodybos nutiestas dviračių takas, kuris vadinamas „Milžinų taku“. Juo keliaujant galima pasigrožėti ne tik Jurgaičių piliakalniu, bet ir gražiomis Aukštelkės, Bubių kalvomis.
Sodybą sudaro 4 atskiri pastatai, išlaikantys etninės architektūros tradicijas: karčiama, svirnas, pirtis, tradicinė dvigalė gryčia, kurioje, viename gale, gyvena ir šeimininkai.

Partneriai