(0)

Sodyba „Gintarinė rasa“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 105 €
Visa sodyba
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Rukykla
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Papludimys
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Kubilas
Lietuviška pirtis
Sukūrinė vonia
Teritorijos apšvietimas
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2002 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
18
Miegamų vietų
Iki 25
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
500 m
iki ežero Klykiai
8 km
iki miesto
1.5 km
iki maisto prekių parduotuvės
8 km
iki maitinimo įstaigos
Sodyba įsikūrusi ant Klykių ežero kranto, vaizdingoje kalvotoje vietoje.
Šiuolaikinis rąstinis namas (bendras plotas – 160 m²) su panoraminiais langais, pro kuriuos atsiveria nuostabus ežero vaizdas. Pirmame aukšte poilsio zona, židinys, moderni virtuvė su inventoriumi, WC ir dušo kabina. Antrame aukšte – keturi erdvūs miegamieji. Prie namo įrengta lauko pavėsinė su lauko židiniu – čia smagu pabūti ir lietuj lyjant, ir saulutei kaitinant.
Ant ežero kranto – lietuviška garinė pirtis su priešpirčiu, kvepianti pušimis ir beržinėmis vantomis, ir kubilas su jacuzzi – kviečia nusiplauti dienos rūpesčius... Į ežerą nusitiesia ilgas tiltas ant kurio įrengti suoliukai – čia galėsite pailsėti po maudynių ypač skaidriame ežero vandenyje, pažvejoti. Aplink sodybą 3 km spinduliu dar yra trys ežerai – Politiškio, Ilgio, Šeduikių. Netoli Aukštaitijos nacionalinis parkas. 
Sodyboje įrengtos krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės. Žiemą galėsite pasivažinėti rogutėmis ar slidėmis nuo smagių kalniukų, su pačiūžomis pačiuožinėti ant ežero ledo nuvalytoje aikštelėje.
Vasarą Jūsų laukia maudynės, ramus poilsis, žvejyba. Pabėkite nuo miesto šurmulio, problemų ir pasinerkite į lietuviško kaimo ramybę, kvepiančią žemuogėmis, žolynais, nušienautomis pievomis. 
 
Laukiame Jūsų visais metų laikais!
 
P. S. Išnuomojama tik visa sodyba.
Partneriai