(0)

Sodyba „Brazylija“

Sodyba „Brazylija“
Taraldžių g. 1, Kamajų sen., Rokiškio r.
Naminiai gyvūnai: Maži šuniukai, kačiukai
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
15 - 2000 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Smiginis
Dažasvydis
Rengiami vandens žygiai
Rengiami dviračių žygiai
Lauko baseinas
Dviračiai
Teniso kortai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Valtis
Vandens dviračiai
Irklentės
Pramoginis laivas
Plaustas
Baidarės
Kateris
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė žvejoti įžuvintuose vandens telkiniuose
Minizoologijos sodas
Galimybė įsigyti ūkyje išaugintų produktų
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Vandenlentės
Naminiai gyvūnai: Maži šuniukai, kačiukai
Sodybos privalumai
Atskira maitinimo patalpa
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vaikams saugi maudymosi vieta
Vieta palapinėms
Laužavietė
Rukykla
Universali sporto aikštelė
Gultai ir saulės skėčiai
Lieptas į vandens telkinį
Vasaros estrada
Žiemos sporto inventorius
Tinkama vieta maudynėms
Papludimys
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Pusryčių paslauga
Maitinimo paslauga
Galimybė išsiskalbti rūbus
Biblioteka
Biliardas
Stalo tenisas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Stalo futbolas
Teritorijos apšvietimas
Turizmo informacijos teikimas
Stalo žaidimai
Kavinė
Poilsiautojų daiktų saugojimas
Draudžiama rūkyti viduje
Registratūra
Registratūros darbo laikas
10 iki 22 val.
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2007 m.
Tapo LKTA nare: 2020 m.
10
Vietų palapinėms
4
Atskirų dušo kabinų
50
Miegamų vietų
1 - 100
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero Dviragis
15 km
iki upės Jara,Sventoji
10 m
iki tvenkinio Brazylija
6 km
iki miško Salagiris
25 km
iki miesto Rokiskis,Anyksciai.
5 km
iki stoties ar stotelės Kamajai
150 km
iki oro uosto Vilnius,Kaunas,Ryga
5 km
iki maisto prekių parduotuvės Kamajai
10 m
iki maitinimo įstaigos Brazylija

  Poilsis prie ežero yra vienas iš didžiausių malonumų, kurį galime sau suteikti, todėl jeigu mąstote, kur galėtumėte praleisti savo atostogas, o galbūt tiesiog kelias dienas ištrūkti ir pailsėti – sodybos arba namelio nuoma pas mus yra pats puikiausias pasirinkimas!

  Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“ tai ne tik sodybos nuoma prie Dviragio ežero kranto, bet ir puiki vieta norintiems praleisti aktyvų arba ramų laisvalaikį. Tai – 24 ha žemės teritorija, įsikūrusi Dviragio ežero pusiasalyje, kuriame galite išsinuomoti dviviečius, triviečius keturviečius kambarius didžiajame name, apartamentus 10-čiai žmonių su terasa  ir puikiais vaizdais į ežerą. Pasiūlyti galime ir vasarnamį, įrengtą su šešių vietų apartamentais ir mansarda bei terasa – čia galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu į ežerą!

  Galbūt norite ramiai atsipalaiduoti ir pajusti ramybę? Siūlome jums stiklinį meditacijos namelį ant mūsų ežero kranto, kuriame galėsite užsiimti joga, skaitymu ar tiesiog ramiai pabūti su savimi ir atsipalaiduoti, nusnūsti saldaus pietų miegučio... Na, o šiek tiek toliau nuo didžiojo namo, turime du didelius aštuonių ir dešimties vietų šeimyninius medinius namelius ir penkis dviviečius-keturviečius ekonominės klasės namelius.

  Šalia tvenkinio galima apsistoti dviejose keturvietėse studijose su terasomis. Naujiena-romantiškas namelis  dviems medyje su stikline terasa ( laundžu ) pirmame aukšte.Taip pat Jūsų laukia keturvietis,labai privatus namelis tarp eglaičių ir visiškai privatumo norinčiai kompanijai keturvietis ir dvivietis žvejų namelis .Jie yra kitoje pusiasalio pusėje, nuošalioje laukymėje prie ežero kranto,su privačiu lieptu, pirtimi ir kubilu. Dauguma namelių turi kondicionierius.Visų namelių gyventojams yra sudarytos sąlygos pasigaminti maistą.

  DĖMESIO ! Sodyboje galima užsisakyti pusryčius,pietus ir vakarienę ! O skanu kaip pas mamą !  Taigi, pas mus sodybos nuoma yra tinkama visiems – nesvarbu, ar jūs su šeima, ar vienas, ar su antrąja puse, o galbūt su draugais ar darbo kolektyvu – pas mus tikrai išsirinksite sau tinkamą vietą ir puikia praleisite laiką. 

  Kaimo turizmo sodyba „Brazylija“ yra atoki, rami ir nuošali vieta, į kurią patekti galite tik vienu vieninteliu keliuku arba tiktai vandens transportu, todėl jūsų ramybė tikrai nebus sudrumsta. Vasarnamyje turime žaidimų kambarį, skirtą vaikams, kad mūsų mažieji turėtų savo veiklos ir leistų tėvams daugiau laiko skirti sau. Vakarais galite pasimėgauti saulėlydžiu sėdėdami prie ežero, rasite ir smagų kalnelį vandens pramogoms. Taip pat galime jums pasiūlyti ir pirtis bei karšto ar šalto vandens kubilus su SPA procedūromis, tam, kad jūsų poilsis būtų dar malonesnis.

  Prie ežero turime ir didelį smėlio paplūdimį, kuriame galės žaisti vaikai, o sodybos viduje įrengti sporto kompleksai. Čia rasite ir laužavietes, griliaus namelius, sales šventėms bei seminarams, krepšinio, tinklinio, futbolo ir teniso aikšteles. Galėsite žaisti ir rusišką biliardą, smiginį ir kitus žaidimus, skirtus visai šeimai. Jeigu mėgstate žvejoti, galėsite čiupti valtį ir pasinertį į atpalaiduojančią žvejybą.

  Nuomotis galima ir vandens dviračius, katerius ar vandens slides, katamaranus, burlentes, kanojas ir baidares! Jeigu manote, kad sodybos nuoma žiemos metu yra prastas pasirinkimas  dėl oro sąlygų ir pramogų stokos – galime paprieštarauti. Žiemos metu jūsų laukia slidinėjimas, sniego  ir ledo rogės, ledo burlentė, čiuožinėjimas pačiūžomis, ledo ritulys, kaitavimas ant ledo, poledinė žvejybą ir daug kitų pramogų. Galime pažadėti, kad pas mus nuobodžiauti jums tikrai nebus kada ir metų laikas – vasara ar žiema – tikrai nėra kliūtis.

Taigi, sodybos nuoma pas mus – ideali galimybė pailsėti, todėl skambinkite iškart ir nepraleiskite progos padovanoti nuostabų laiką sau ir savo artimiesiems!

Rašykite mums elektroniniu paštu [email protected]

Arba skambinkite mums telefonu +370 698 204 14

Partneriai