(0)

Sodyba „Barono vila“

Sodyba „Barono vila“
Sodyba „Barono vila“
Sodyba „Barono vila“
Sodyba „Barono vila“
Sodyba „Barono vila“
Sodyba „Barono vila“
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 2000 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 1998 m.
Tapo LKTA nare: 2001 m.
50
Miegamų vietų
Iki 80
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
5 km
iki ežero
1 km
iki upės
20 m
iki tvenkinio
10 m
iki miško
26 km
iki miesto
5 km
iki stoties ar stotelės
120 km
iki oro uosto
5 km
iki maisto prekių parduotuvės

„Barono vila“ – sodyba, sukurta mūsų protėvių žemėje. Tai unikalus rojaus kampelis tiems, kurie ieško sielos ir kūno poilsio. Čia, tarp dviejų krantų, atrasite tyvuliuojantį ežerą, kvepiantį mišką, beribes pievas, o jose – ramiai besiganančius elnius bei danielius. Šioje gamtos užuovėjoje Jus nustebins komfortas, originali architektūra, skandinaviškas dizainas ir daug meilės kiekvienoje detalėje.

Vis pastatai yra naujai pastatyti arba rekonstruoti 2014–2018 metais. Svečių apgyvendinimui įrengtos vilos ant ežero kranto, kuriose modernūs ir patogūs kambariai su balkonais, terasomis ir nuostabia panorama, kuri įkvėps Jus iš naujo pajusti gamtos didybę ir grožį. Tik įžengę į „Barono vilos“ pasaulį pajusite, kaip sustoja laikas ir viso ko esmė tampa nuoširdus buvimas su savo brangiausiais žmonėmis.

1. Didžioji vila – 2018 m renovuotas skandinaviško stiliaus namas, skirtas apgyvendinti iki 36 svečių, 13 dviviečių numerių ir apartamentų su privačiais vonios kambariais, hole jauki – Lounge zona su židiniu, terasa, suvenyrų krautuvėlė, 25 vietų svečių salė su židiniu ir virtuvė, pirtis, kubilas, lauko pavėsinė.

Šioje viloje taip pat įrengėme 30 vietų modernią konferencijų salę ir patalpą kavos pertraukėlėms.

2. Trys skandinaviško stiliaus mažosios vilos – Elnio, Avies ir Kiškio – skirtos apgyvendinti 6-8 asmenis, jose yra 2-3 miegamieji kambariai, du vonios kambariai svetainė-virtuvė ir terasa.

3. Pastatas renginiams, šventėms, konferencijoms iki 80 žmonių, 250 kv. m. pokylių salė – išskirtinė ir įkvepianti vieta Jūsų šventei. Erdvus ir elegantiškas interjeras, židinys, aukštos lubos su kabančiais lietuviškais šiaudiniais sodais, kurie nuo seno vadinami vestuvių simboliu. Ant sienų – originalios dailininko sukurtos freskos, jaukus apšvietimas.

Maitinimą mūsų restorane reikia užsakyti iš anksto. Šviežias, skanus ir kokybiškas maistas, gurmaniški žvėrienos patiekalai (sodybos ūkyje užauginta elniena ir aviena), sotūs pusryčiai, tradiciniai lietuviški ir europietiški patiekalai, krosnyje kepta lietuviška ruginė duona ir ant ugnies paruoštas „Barono plovas“.

Svečių pramogoms galime pasiūlyti: pirtį, kubilą, maudynes, žvejybą tvenkinyje. Aktyviems: lauko teniso kortai, vaikų žaidimų aikštelė, batutas.

Aptvaruose auginame tauriuosius elnius ir danielius, Gotlando avis. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais.

Mūsų misija: vieta, kuri įkvepia.

Partneriai