(0)

Sodyba „Paštuva“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 400 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Laužavietė
Maitinimo paslauga
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2005 m.
Tapo LKTA nare: 2006 m.
22
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
100 m
iki upės Nemunas
0 m
iki miško
40 km
iki oro uosto

Norisi pabūti gamtoje? Atgauti jėgas nuostabios gamtos apsuptyje? Jus pasitinka Paštuvos sodyba. Sodyba įsikūrusi vaizdingame kraštovaizdyje kur ramybe alsuoja senasis upių tėvas Nemunas, o pušų šakose liuoksi gražuolės voverės. Tyras pušų oras leis pamiršti visus rūpesčius.
Sodyboje galima rengti konferencijas, seminarus ir asmenines šventes. Yra galimybė teritorijoje statyti šventines palapines.
Didelėje teritorijoje įrengtos  tinklinio ir krepšinio aikštelės. Tai unikalus žmogaus ir gamtos sukurtas rojaus kampelis.
Viešėdami Paštuvos sodyboje galėsite aplankyti Basųjų karmeličių ordino šv. Juozapo ir šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės vienuolyną, paragauti šv. Jono šaltinio vandens.

Maloniai laukiame Jūsų!

Partneriai