(0)

Vila RUNA

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 500 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Rengiami dviračių žygiai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2014 m.
Tapo LKTA nare: 2003 m.
20
Miegamų vietų
Iki 50
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
800 m
iki ežero Plateliai
20 km
iki miesto
54 km
iki jūros
200 m
iki stoties ar stotelės
60 km
iki oro uosto
300 m
iki maisto prekių parduotuvės
300 m
iki maitinimo įstaigos

Nuostabioje Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje esančiuose Audronės svečių namuose Jūsų laukia išskirtinis poilsis šalia vieno iš gražiausių Lietuvoje – Platelių ežero. Erdvioje sodybos teritorijoje yra 5 pastatai kuriuose lengvai rasite vietos svarbiausioms gyvenimo šventėms paminėti, ir patogiam poilsiui erdviuose apartamentuose.

Visuose numeriuose yra įrengtos virtuvėlės tad galima  patiems pasigaminti maistą. Taip pat visada galima pavalgyti netoliese esančiose maitinimo įstaigose, įsikūrusiuose 5–10 min kelio pėsčiomis nuo sodybos.

Šventės ar atostogų akcentu gali tapti prabangus, visiškai naujas ir modernus kubilas su šviesų terapija, vandens ir oro masažu. Sodyboje yra net dvi pirtys: rusiška ir suomiška, tad galite rinktis savo mėgstamiausią.

Mėgstantiems aktyvias pramogas siūlome žygius pėsčiomis ar su dviračiais po lankytinas Žemaitijos Nacionalinio parko vietas, ekskursijas jachta po Platelių ežerą (sezono metu), lauko tinklinį, krepšinį, žvejybą, yra vaikų žaidimo aikštelė. Šalia sodybos yra naujai nutiestas dviračių takas aplink Platelių ežerą, pasigrožėti nuostabia gamta galima tiek pėsčiomis, tiek dviračiu ar slidėmis.

Mėgstantiems švęsti lauke siūlome didžiulę pavėsinę, šašlykines. Svečiams pageidaujant pasirūpiname maitinimu pokylio metu ar pusryčiais.

Partneriai