(0)

Alės Podėnienės sodyba

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 850 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Sodybos privalumai
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2004 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
20
Miegamų vietų
Iki 50
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
7 km
iki ežero
2 m
iki upės
2 m
iki tvenkinio
1 m
iki miško
7 km
iki miesto
100 km
iki jūros
7 km
iki stoties ar stotelės
100 km
iki oro uosto
2 km
iki maisto prekių parduotuvės
7 km
iki maitinimo įstaigos
 Alės Podėnienės sodyba, įsikūrusi Vinkšninių kaime, pušų apsuptyje šalia Rovėjos upelio.Tai, gerų emocijų garantas poilsiui, suaugusiems ir vaikams.Tik 7 km. nuo Biržų miesto privažiuojant asfalto keliu,patogu apsistoti atvykusiems į Biržų kraštą poilsio, darbo,verslo reikalais ir turistams.Bendras sodybos plotas 3 ha, todėl plačioje erdvėje puikiai praleisite laisvalaikį.

Atvykti poilsiauti ar pramogauti galite  su šeima ar draugais,kolegomis,giminaičiais. Jei pageidautumėte švęsti šeimos šventes (vestuves, krikštynas, jubiliejus, gimimo dienas ir kt.), pagelbėtume Jums sukurdami jaukią šventinę aplinką.
Jei norite praleisti laiką  dviesę, ramybę, privatumą, saugumą jums garantuojame.
Atvykę į sodybą ,nuovargį po darbų savaitės nuplausite pratekančiame" Rovėjos" upelyje, kojas pamiklinsite krepšinio ar tinklinio aikštelėje.
Jei pageidausite,galėsite sudalyvauti nuotaikingoje,etno-muzikavimo, edukacinėje „Buvo maža gritelytė“ programoje (pageidautina programos rezervacija iš anksto).
Aplankysite sodyboje esantį ,unikalios kolekcijos, patefonų muziejų.
O jei pageidausite ,galėsite (iš anksto rezervavę)sudalyvauti edukacinėje programoje "Prie arbatos-vinilinių plokštelių,antikvariniame patefone garsai"Šioje programoje ,Jums pristatysime įspūdingą ,įvairių laikmečių surinktą patefonų kolekciją.Išgirsite patefono ir vinilinių plokštelių atsiradimo istoriją.Vinilinių plokštelių klausymosi ritualas, antikvariniame patefone ir kitos įdomios atrakcijos laukia programos dalyvių ! Programos tinka ir mažiems ir dideliems !
Planuokite ir rezervuokite iš anksto .Priimame rezervazijas 2021 metų sezonui. 
Telieka tik atvykti ,smagumas garantuotas !
 
Partneriai