(0)

Alės Podėnienės sodyba

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 850 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Sodybos privalumai
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2004 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
30
Miegamų vietų
Iki 60
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
7 km
iki ežero
2 m
iki upės
2 m
iki tvenkinio
1 m
iki miško
7 km
iki miesto
100 km
iki jūros
7 km
iki stoties ar stotelės
100 km
iki oro uosto
2 km
iki maisto prekių parduotuvės
7 km
iki maitinimo įstaigos
Tikriausiai Jūs dar nežinojote, kad Alės Podėnienės sodyba įsikūrusi Vinkšninių kaime, pušų apsuptyje ant Rovėjos kranto, tik 7 km nuo Biržų miesto privažiuojant asfalto keliu. Bendras sodybos plotas 3 ha, todėl plačioje erdvėje puikiai praleisite laisvalaikį.

Atvykti poilsiauti ar pramogauti galite ne tik su šeima ar draugais, bet ir verslo reikalais – sodyboje konferencijas galima organizuoti (salė iki 60 žmonių). Jei pageidautumėte švęsti šeimos šventes (vestuves, krikštynas, jubiliejus, gimimo dienas ir kt.), pagelbėtume Jums sukurdami jaukią šventinę aplinką.
Jei norite praleisti laiką dviesę, ramybę, privatumą, saugumą jums garantuojame.
Atvykę į sodybą nuovargį po darbų savaitės nuplausite pasikaitinę pirtelėje, kojas pamiklinsite krepšinio ar tinklinio aikštelėje, sudalyvavę nuotaikingoje pažintinėje edukacinėje „Buvo maža gritelytė“ programoje (pageidautina programos rezervacija iš anksto) suaugusiems ir vaikams, išgirsite apie Vinkšninių kaimo praeities istorijas, pamatysite ten esančius riedulius. Akmuo - ir žmonijos istorijos metraštis. Taigi jis – ne tik gamtinio, bet ir istorinio kultūrinio paveldo objektas. Pamatysite sodyboje didelį akmenį, kuris pats vertingiausias, natūraliausias. Jis stovi ištisus šimtmečius toje pačioje vietoje, neišjudintas žmogaus... sakoma tokie akmenys gydo, nuima nuovargį, o prie jo prigludus ar ant jo pasėdėjus ir galvos skausmas praeina... Prie jo prisilietus pajusite tarsi prisiliestumėte prie šimtus tūkstančių metų praeities... 
 
Smagumas garantuotas, lieka tik atvykti!
 
Partneriai