(0)
2019 / 08 / 07

Vilnius – turistų mėgiamas ne tik dėl naktinio gyvenimo kultūros

Ne paslaptis, kad Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, todėl daugelis čia vyksta ne poilsiauti, o ieškoti pramogų. Gatvių šurmulys, naktinis gyvenimas – šis vaizdinys neprimena ramaus, atpalaiduojančio poilsio. Tačiau su tuo susidursite atvykę tik į Vilniaus miesto centrą, o norint rasti ramybę, šiek tiek atokiau yra daugybė puikių vietų apsistoti, kur didžiausias triukšmas bus paukščių čiulbesys ar medžių šlamėjimas.

Norint kokybiškai pailsėti nebūtina rinktis viešbučių ar SPA centrų, tai puikiai galite padaryti sodybose. Nors aplink Vilnių daugelis sodybų specializuojasi švenčių ir įmonių renginių organizavime, tačiau ramaus poilsio ieškotojai yra nepamiršti.

Pateikiame Jums Top 5 sodybas poilsiui prie Vilniaus:

  • Sodyba „Tarp pušų“ten, kur komfortas susilieja su gamta. Šioje sodyboje rasite ir konferencijų salę, tad ir darbinius reikalus galite perkelti į ramią, jaukią erdvę. Norintys pailsėti galės pasimėgauti pirtimi, lauko baseinu. Šiuolaikiški ir modernūs kambariai užtikrins kokybišką poilsį. 

  • Adomo sodyba - ant Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje sodyboje Jūsų laukia: garo pirtis, kubilas, patalpos poilsiui, pavėsinė su židiniu, beje ežeras gana žuvingas, tad čia neteks nuobodžiauti net užkietėjusiems žvejams. Mėgstantys aktyvų poilsį gali žvejoti, plaukioti valtimis, pasistatyti palapines, žaisti tinklinį ar badmintoną, yra vaikų žaidimo aikštelė.

  • Vilnojos sodyba - Prabangiai įrengta, jauki sodyba ant ežero kranto, nutolusi tik 15 km nuo Vilniaus. Čia rasite pirtį, lauko burbulinę vonią, kubilą, žaidimų aikšteles vaikams, tinklino, krepšinio aikšteles bei nuostabų vaizdą į ežerą. Tad fiziškai išsikrauti ir po to atsipalaiduoti kaimiškame SPA – tikrai galėsite.

  • Vila Nora nors ši sodyba daugiausiai dirba su šventėms, tačiau kai jos nevyksta, čia galima praleisti laiką iš tiesų ramiai. Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, apsuptame gamtos, šalia miško. Teritorijoje yra du tvenkiniai, kuriuose galima pasiirstyti valtele ar pažvejoti. Spa kompleksas, žaidimų bei tinklinio ir lauko teniso aikštelės leis užpildyti dieną nuostabiausiomis akimirkomis ir prisiminimais.

  • Sodyba „Elniakampis“ – nors sodyba pritaikyta šeimos pobūviams, įmonių renginiams, stovykloms, taip pat ši vieta idealiai tinka tiesiog maloniam laiko praleidimui. Jūsų poilsiui siūloma: miegamos vietos, teniso kortai, krepšinio aikštelė, pirtis, natūralus minkšto vandens tvenkinys, biliardo salė, įvairios pramogos ir žaidimai.

Daugiau agyvendinimo vietų galite rasti - https://www.atostogoskaime.lt/apgyvendinimas/

Apsistojus sodyboje greičiausiai ten laiką leisti ir norėsite, tačiau ne paslaptis, kad Vilniuje yra galybė vietų, kurias kiekvienas atvykęs užsienietis nori aplankyti. O kiekvienam Lietuviui jose pabuvoti yra tiesiog būtinybė! Pateikiame kelias populiarias Vilniaus lankytinas vietas. Ar visose esate buvę?

Vilniaus Gedimino pilis
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Vilniaus televizijos bokštas
Nuotrauka © We love Lithuania
Vilniaus katedra
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Vilniaus Aušros Vartai
Nuotrauka © vilnius-tourism.lt

 

Pučkorių atodanga
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

Europos parkas
Nuotrauka © turistopasaulis.lt

 

 

Patvirtintos naujos renginio „Atviros dienos kaime“ datos
2020 / 06 / 09

Patvirtintos naujos renginio „Atviros dienos kaime“ datos

Kaip visuomet, akcija "Atviros dienos kaime" turėjo vykti gegužės mėnesį, bet dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos, renginį turėjome nukelti vėlesniam laikui. Informuojame, kad jau patvirtinome naujas datas! Renginys vyks šių metų RUGSĖJO 4-6 d.
Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas vėl kviečia dalyvauti
2020 / 06 / 01

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas vėl kviečia dalyvauti

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija bei Žemės ūkio ministerija jau antrus metus kviečia kaimo turizmo sodybas dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse.
Pasėlių deklaravimas 2020 metais
2020 / 05 / 20

Pasėlių deklaravimas 2020 metais

Informuojame, kad 2020 m. paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškos priimamos nuo balandžio 20 d. iki birželio 22 d. Pavėluotai priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.
Visus narius kviečiame į LKTA sezono atidarymą
2020 / 05 / 18

Visus narius kviečiame į LKTA sezono atidarymą

Šie metai atnešė į mūsų gyvenimus bei veiklas daug pokyčių ir netradicinių sprendimų. Tad nenuostabu, kad ir vasaros pradžios šventę organizuojame kiek kitokią. 2020 m. LKTA sezono atidarymas būtų vykęs Trakų rajone. O dabar skelbiame, kad gegužės 21 d. (ketvirtadienį) sezono pradžios vakarėlis vyks tiesiog kiekvieno mūsų n...
Projektas "Amatų kelias" įsibėgėja!
2020 / 05 / 11

Projektas "Amatų kelias" įsibėgėja!

2018 metų pabaigoje pradėjome įgyvendinti projektą "Tradicinių lietuviškų amatų gidas", kurio tikslas vykdant e. rinkodaros priemones didinti tradicinių Lietuvos amatų bei UNESCO kultūros paveldo objektų populiarumą bei žinomumą.
Vietinio maisto produktų pardavimo modelio B2B vadovas
2020 / 04 / 24

Vietinio maisto produktų pardavimo modelio B2B vadovas

Įgyvendindama projekto Baltic sea food veiklas, Lietuvos kaimo turizmo asociacija parengė vadovo vertimą, kuris yra skirtas vietinio maisto pardavimus vykdančioms tarpinėms įmonėms.
Akcija „Atviros dienos kaime“ nukeliama į rudenį!
2020 / 03 / 31

Akcija „Atviros dienos kaime“ nukeliama į rudenį!

Dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos renginio „Atviros dienos kaime“ data keisis! Planuojame akciją kelti į ankstyvą rudenį, tikimės, kad ši neganda bus praėjusi ir visi galėsime ramiai mėgautis pramogomis Lietuvos kaime.
Kaimo turizmo sodybos tiesia pagalbos ranką medikams
2020 / 03 / 25

Kaimo turizmo sodybos tiesia pagalbos ranką medikams

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos sodybos pasiruošusios prisidėti prie pagalbos medikams ir priimti juos saviizoliacijai nemokamai.
Kovo 10 d. įvyko pakartotinis visuotinis narių susirinkimas
2020 / 03 / 11

Kovo 10 d. įvyko pakartotinis visuotinis narių susirinkimas

2020 m. kovo 10 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos IV rūmuose Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (toliau - LKTA) nariai aptarė Asociacijos praėjusių metų veiklos rezultatus bei ateities planus.
Baltic sea food projekto partnerių susitikimas Esbjerge (Danija) - vėjo jėgainių uoste
2020 / 03 / 09

Baltic sea food projekto partnerių susitikimas Esbjerge (Danija) -...

Baltic sea food – tai Interreg programos Baltic sea region projektas, kurio metu yra kuriamas tvarus ir lankstus verslo modelis B2B (verslas verslui), kuris galėtų būti pritaikomas vietinio maisto pardavimo tinklams (tai tokios tarpinės įmonės tarp ūkininkų ar smulkių gamintojų bei vartotojų, dažniausiai iš HoReCa sektoriaus).
Partneriai