(0)
2022 / 11 / 21

Projekto CORDIALIS naujienos

Projektas „CORDIALIS“

COVID-19 sveikatos krizė atskleidė piliečių poreikį naudoti skaitmenines priemones švietime, daugelyje profesinių ir kultūros sektorių bei atskleidė nuotolinio bendravimo problemas.

Atliepiant pastebėtas problemas, ERASMUS+ projektas „CORDIALIS“ siekia padėti tobulinti skaitmeninius įgūdžius asmenų, kurie gyvena atokiose vietovėse. Taip pat norima atrasti ryšius tarp bendrų projekto dalyvių interesų, šiuo atveju vietos kultūros ir amatų paveldo puoselėtojų.

Projekto „CORDIALIS“ komanda apjungia keturis partnerius: De l’art et d'autre (Prancūzija), Lietuvos kaimo turizmo asociacija (Lietuva), Turku universitetas (Suomija) ir Web Per Tutti (Italija).

Pirmieji rezultatai (PR1) – Virtualūs mainai

„CORDIALIS“ komanda nuo projekto pradžios jau sukūrė pedagoginį vadovą „Nuotolinio bendravimo diagnozė ir sprendimai“ bei 36 kortelių rinkinį, kuriose įtrauktos įvairios tikslinių grupių virtualaus bendravimo situacijos ir realūs sprendimo būdai. Visa ši medžiaga yra parengta 5 kalbomis (anglų, italų, lietuvių, prancūzų ir suomių). 

Be to, buvo sukurti vaizdo įrašai, kuriuose aptariamos motyvacijos, interaktyvumo bei grupės valdymo nuotoliniu būdu problemos ir pateikiami praktiniai patarimai.

Projekto partneriai taip pat išbandė kai kurias korteles seminarų metu, kurie buvo surengti visose 4 šalyse skirtingoms tikslinėms grupėms (pvz. Lietuvoje tai buvo amatininkai). Visa ši medžiaga yra laisvai prieinama projekto svetainėje: cordialiserasmus.eu, o daugiau įdomios informacijos pateikiama Facebook puslapyje: CORDIALIS.

Renginiai, kurie vyks 2023 m. kovo mėnesį

2023 metų kovo mėnesį bus organizuojami nemokami mokymai. Visi norintys dalyvauti bus laukiami, tad sekite informaciją ir paskelbus datą – registruokitės. O paskutinę kovo savaitę visi projekto partneriai organizuos bendrą virtualų visų šalių susitikimą, kurio metu aptarsime nuotolinio bendravimo problemas ir sprendimus bei pristatysime projekto metu parengtą medžiagą. Į šį renginį taip pat kviečiame visus norinčius prisijungti (renginys vyks anglų kalba). Dėl platesnės informacijos susisiekite su Kotryna, Lietuvos kaimo turizmo asociacija ([email protected]).

Įvyko diskusija apie ekologinių sprendimų svarbą kaimo turizmui
2023 / 01 / 18

Įvyko diskusija apie ekologinių sprendimų svarbą kaimo turizmui

Ne paslaptis, kad turizmas yra viena jautriausių verslo veiklų, daranti tiesioginį poveikį gamtai, kultūros paveldui ir vietos bendruomenėms.
Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2023"
2023 / 01 / 12

Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2023"

Informuojame, kad jau patvirtinome akcijos "Atviros dienos kaime 2023" datas. Septintus metus iš eilės organizuojamas renginys įvyks šių metų GEGUŽĖS 19-21 d.!
Kuo mūsų asociacijai įsimintini 2022 metai?
2023 / 01 / 09

Kuo mūsų asociacijai įsimintini 2022 metai?

2022 metų nuveikti darbai ir pasiekimai Kiekvieni metai atneša vis naujų iššūkių. Atrodo, išgyvenome pandemijos krizę, bet su 2022-aisiais atkeliavo dar daugiau nežinomybės... Tačiau darbai nestoja. Norime su Jumis apžvelgti, ką nuveikėme per praėjusius metus, ir kibti į naujuosius su dar daugiau energijos, idėjų ...
Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo RuralTour veikla
2022 / 12 / 16

Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo...

Kaip ir visuomet metų pabaigoje, taip ir šiais metais gruodžio 13 dieną įvyko ataskaitinis atstovavimo Europos kaimo turizmo federacijoje „Rural Tour“ seminaras.
Įvyko seminaras “Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“
2022 / 12 / 08

Įvyko seminaras “Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota niša...

Gruodžio 6 d. suorganizavome pirmą mokymų ciklo „Žaliasis turizmas - vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“ seminarą, kuris įvyko Kauno r., L. ir S. Sadauskų sodyboje.
Įvyko baigiamasis AGRICONT projekto susitikimas
2022 / 11 / 22

Įvyko baigiamasis AGRICONT projekto susitikimas

Šiandien turėjome paskutinį AGRICONT projekto virtualų susitikimą, kurio metu apžvelgėme projekto eigą, nuveiktus darbus ir naudą dalyviams
Pradėjome naują projektą, skirtą ekologiniam turizmui kaime
2022 / 11 / 21

Pradėjome naują projektą, skirtą ekologiniam turizmui kaime

Šių metų lapkričio mėnesio pradžioje pradėjome vykdyti naują projektą "Ekoturizmo sprendimai smulkiems kaimo verslininkams Europos žaliojoje juostoje Lietuvoje" (Eco-tourism solutions for the small rural entrepreneurs along EGB in Lithuania), kurio tikslas populiarinti ekoturizmą Lietuvoje, didinti aplinkosauginį švietimą...
Darbo grupės Portugalijoje, kuriose dalyvavo ir LKTA ekspertai
2022 / 11 / 17

Darbo grupės Portugalijoje, kuriose dalyvavo ir LKTA ekspertai

2022 m. lapkričio 11 -14 dienomis Portugalijoje vyko RuralTour ekspertų sutikimas-darbo grupė dėl alkoholio gamybos taisyklių ir praktikos kaimo turizmo sodybose.
Paskelbti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022 nugalėtojai
2022 / 10 / 28

Paskelbti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022...

2022 m. spalio 26 d. Lietuvos kaimo turizmo asociacijos sezono uždarymo renginyje buvo nominuoti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurso 2022 nugalėtojai.
Įvyko konferencija „Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo turizmo plėtrai“
2022 / 10 / 27

Įvyko konferencija „Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo...

Spalio 26 d. Anykščių rajone įvyko konferencija „ Žaliasis turizmas – galimybė Lietuvos kaimo turizmo plėtrai“. Kartu LKTA nariai uždarė XXV-ąjį kaimo turizmo sezoną Lietuvoje bei paminėjo 25-ąjį Lietuvos kaimo turizmo asociacijos jubiliejų.
Partneriai