(0)
2022 / 11 / 21

Projekto CORDIALIS naujienos

Projektas „CORDIALIS“

COVID-19 sveikatos krizė atskleidė piliečių poreikį naudoti skaitmenines priemones švietime, daugelyje profesinių ir kultūros sektorių bei atskleidė nuotolinio bendravimo problemas.

Atliepiant pastebėtas problemas, ERASMUS+ projektas „CORDIALIS“ siekia padėti tobulinti skaitmeninius įgūdžius asmenų, kurie gyvena atokiose vietovėse. Taip pat norima atrasti ryšius tarp bendrų projekto dalyvių interesų, šiuo atveju vietos kultūros ir amatų paveldo puoselėtojų.

Projekto „CORDIALIS“ komanda apjungia keturis partnerius: De l’art et d'autre (Prancūzija), Lietuvos kaimo turizmo asociacija (Lietuva), Turku universitetas (Suomija) ir Web Per Tutti (Italija).

Pirmieji rezultatai (PR1) – Virtualūs mainai

„CORDIALIS“ komanda nuo projekto pradžios jau sukūrė pedagoginį vadovą „Nuotolinio bendravimo diagnozė ir sprendimai“ bei 36 kortelių rinkinį, kuriose įtrauktos įvairios tikslinių grupių virtualaus bendravimo situacijos ir realūs sprendimo būdai. Visa ši medžiaga yra parengta 5 kalbomis (anglų, italų, lietuvių, prancūzų ir suomių). 

Be to, buvo sukurti vaizdo įrašai, kuriuose aptariamos motyvacijos, interaktyvumo bei grupės valdymo nuotoliniu būdu problemos ir pateikiami praktiniai patarimai.

Projekto partneriai taip pat išbandė kai kurias korteles seminarų metu, kurie buvo surengti visose 4 šalyse skirtingoms tikslinėms grupėms (pvz. Lietuvoje tai buvo amatininkai). Visa ši medžiaga yra laisvai prieinama projekto svetainėje: cordialiserasmus.eu, o daugiau įdomios informacijos pateikiama Facebook puslapyje: CORDIALIS.

Renginiai, kurie vyks 2023 m. kovo mėnesį

2023 metų kovo mėnesį bus organizuojami nemokami mokymai. Visi norintys dalyvauti bus laukiami, tad sekite informaciją ir paskelbus datą – registruokitės. O paskutinę kovo savaitę visi projekto partneriai organizuos bendrą virtualų visų šalių susitikimą, kurio metu aptarsime nuotolinio bendravimo problemas ir sprendimus bei pristatysime projekto metu parengtą medžiagą. Į šį renginį taip pat kviečiame visus norinčius prisijungti (renginys vyks anglų kalba). Dėl platesnės informacijos susisiekite su Kotryna, Lietuvos kaimo turizmo asociacija ([email protected]).

2024 m. balandžio 5 d. - visuotinis LKTA narių susirinkimas
2024 / 03 / 15

2024 m. balandžio 5 d. - visuotinis LKTA narių susirinkimas

2024 m. balandžio 5 d. 11 val. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (K. Donelaičio g. 2, Kaunas) priesalyje įvyks Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) Visuotinis narių susirinkimas. Registracijos pradžia 10.00 val.
Pradėjome naują Erasmus+ projektą - CSS-H
2024 / 03 / 12

Pradėjome naują Erasmus+ projektą - CSS-H

Jau kuris laikas dirbame prie Erasmus+ projekto CSS-H (Mažų ir vidutinių įmonių svetingumo paslaugų vertinimas ir tobulinimas). Tie, kurie susipažino su projektu nuo jo pradžios, žino mūsų išsikeltus tikslus, tačiau, daugelis apie CSS-H išgirsta tik dabar, todėl norime trumpai supažindinti su šiuo projektu. 
Miško takas – tarp turizmo sėkmingiausiųjų!
2024 / 01 / 30

Miško takas – tarp turizmo sėkmingiausiųjų!

DŽIUGI ŽINIA! Miško takas išrinktas sėkmingiausiu 2023 m. turizmo projektu, garsinančiu Lietuvą užsienyje!
Regionų paveldo skatinimas
2024 / 01 / 03

Regionų paveldo skatinimas

Regionų paveldo skatinimas vykdant interaktyvią veiklą „CORDIALIS“ komanda sukūrė daug įvairios mokomosios medžiagos, skirtos didinti Europos amatų ir kultūros paveldo žinomumą. Į šią parengtą medžiagą įeina: 1) vadovas, skirtas amatininkams ir specialistams, norintiems interaktyviai pristatyti savo veiklą bei produktus int...
Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo RuralTour veikla
2023 / 12 / 15

Ataskaitinis seminaras, kuriame buvo pristatyta Atstovavimo...

Gruodžio 12 dieną suorganizavome ataskaitinį atstovavimo Europos kaimo turizmo federacijoje „Rural Tour“ seminarą, kuris įvyko Alytaus rajone.  
Balsavimas už 2023 m. Lietuvos turizmo sėkmingiausiuosius
2023 / 12 / 14

Balsavimas už 2023 m. Lietuvos turizmo sėkmingiausiuosius

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra Keliauk Lietuvoje skelbia balsavimą už 2023 m. LIETUVOS TURIZMO SĖKMINGIAUSIUOSIUS.
Suorganizavome pirmąjį hakatoną
2023 / 12 / 01

Suorganizavome pirmąjį hakatoną

Šią savaitę suorganizavome pirmąjį mūsų ir projekto BASCIL hakatoną, kuris vyko Kauno kolegijoje. Hakatono tikslas buvo kiekvienam projekto pilotinio regiono dalyviui – ūkininkui ar verslininkui, sukurti naują arba atnaujintą kulinarinio turizmo produkto ir/arba paslaugos pasiūlymo koncepciją: kokia tai paslauga, kokiems klientams j...
Suorganizavome COSME projekto įvadinį renginį
2023 / 10 / 27

Suorganizavome COSME projekto įvadinį renginį

Spalio 26 d. Kelmės rajone suorganizavome pirmąjį EuroCluster projekto dalyvių susitikimą.
Įvyko BASCIL projekto viešinimo seminaras
2023 / 10 / 20

Įvyko BASCIL projekto viešinimo seminaras

Šią savaitę surengėme projekto "BASCIL - Inovatyvūs sprendimai kaimiškų vietovių maisto gamintojams: veiklos įvairinimo skatinimas, teikiant kulinarinio turizmo paslaugas" viešinimo seminarą. Mūsų projekto ir šio renginio tikslas, kad būtų pasakojamos žmonių istorijos, projektų veiklomis sukurti pokyčiai bei...
Įvyko konferencija „Ekologinis turizmas Lietuvoje – Europos žaliosios bangos dalis“
2023 / 10 / 19

Įvyko konferencija „Ekologinis turizmas Lietuvoje – Europos...

Spalio 18 d. Kelmės rajone įvyko konferencija „Ekologinis turizmas Lietuvoje – Europos žaliosios bangos dalis“, kuria uždarėme 2023 m. kaimo turizmo sezoną.
Partneriai