(0)
2023 / 06 / 05

Projektas CORDIALIS įgauna pagreitį

Prie šio projekto dirbame jau beveik pusantrų metų ir galime pasidžiaugti jau pasiektais rezultatais. Oficialiai pabaigėme pirmą projekto dalį, kuri buvo pažymėta bendru renginiu Italijoje. Tačiau apie tai, ką nuveikėme anksčiau, jau kalbėjome, o dabar norėtume papasakoti apie projekto naujienas ir ateities planus.

Socialinių tinkų komunikacija

Antroji projekto dalis prasidėjo naujo vadovo rengimu „Menu paremtos veiklos, skirtos vietos ir kaimo kultūros paveldui populiarinti“. Šis dokumentas yra skirtas daugiausia amatininkams, tačiau jis gali būti naudingas visiems, kas turi nedidelį verslą ir nori aktyviau ir išskirtiniau komunikuoti socialiuose tinkluose. Šiame vadove trumpai pristatoma amatininkų veikla kiekvieno projekto partnerio šalyje ir pateikiama penkiolika pavyzdžių kaip įdomiau komunikuoti socialiniuose tinkluose. Taip pat pateiktos instrukcijos, kaip šias veiklas pritaikyti amatininkų darbui bei pateikiami realaus gyvenimo pavyzdžiai. Vadovas išverstas į 5 kalbas: lietuvių, anglų, suomių, prancūzų ir italų.

Projekto partneriai taip pat siekė išsiaiškinti, kaip šie aprašyti pavyzdžiai veikia iš tikrųjų. Todėl Suomijos, Italijos ir Lietuvos partnerių socialinių tinklų paskyrose vietinėmis kalbomis buvo išbandytos penkios veiklos. Vadovą ir socialinių tinklų testavimo rezultatus galima rasti svetainėje www.cordialiserasmus.eu skiltyje „Rezultatai 2“.

Paroda

Mokymosi centrams ir bibliotekoms kuriame 10 elementų parodos modelį su 3 etapų dirbtuvių planu, įskaitant specialistams skirtą instrukcijų vadovą, kuris padės jiems sukurti savo parodą apie vietos kultūrą, įtraukiant visuomenę. Medžiaga bus prieinama rudens pradžioje.

Kaip sukurti efektyvų vaizdo įrašą?

Kad sukurtumėte gerus vaizdo įrašus, reikia geros įrangos ir žinių, kaip ja naudotis. Projekto partneriai parengė atskirą dokumentą, kuriame trumpai aptariami įvairūs su vaizdo įrašų kūrimu susiję aspektai ir žingsniai. Prieš pradėdami galvoti apie turinio filmavimą namuose, būtina perskaityti šį trumpą dokumentą.

Projekto seminaras vyks 2023 m. pabaigoje arba 2024 m. pradžioje
Kaip ir pirmoje projekto dalyje, surengsime du renginius – vieną bendrą, kuris vyks anglų kalba bei atskirus renginius kiekvieno partnerio šalyje vietine kalba. Daugiau informacijos apie tai skelbsime Facebook ir projekto svetainėje: cordialiserasmus.eu. Sekite mus!

 

 

Regioninio kultūros paveldo viešinimas per interaktyvias veikals
2024 / 05 / 24

Regioninio kultūros paveldo viešinimas per interaktyvias veikals

CORDIALIS projektas eina į pabaigą Visa CORDIALIS projekto metu parengta medžiaga yra paskelbta svetainėje www.cordialiserasmus.eu, kuria jau naudojasi dėstytojai, studentai, amatininkai, kultūros tarpininkai bei rodo puikius rezultatus.
Atviros dienos kaime 2024 – Mažoji Lietuva
2024 / 05 / 10

Atviros dienos kaime 2024 – Mažoji Lietuva

Iniciatyva „Atviros dienos kaime“ šiemet vyks gegužės 17–19 dienomis, kuri kviečia lankytojus pažinti skirtinguose Lietuvos regionuose esančius ūkius, sodybas, bendruomenių namus, muziejus, dvarus ir kitus lankytinus objektus. Šiemet Mažosios Lietuvos etnografiniame regione Jūsų laukia du dalyviai, susipažinkite.
Surengėme baigiamąjį projekto CORDIALIS renginį
2024 / 05 / 10

Surengėme baigiamąjį projekto CORDIALIS renginį

Gegužės 8 d. praūžė pirmoji "Kūrybos ir amatų konferencija“ Kaune - projekto CORDIALIS baigiamasis renginys.
Atviros dienos kaime 2024 – Žemaitija
2024 / 05 / 06

Atviros dienos kaime 2024 – Žemaitija

Gegužės 17–19 dienomis prasidės jau aštuntą kartą iš eilės organizuojamas renginys „Atviros dienos kaime“, pritraukiantis lankytojų dėmesį ir kviečiantis pažinti skirtingas, unikalias ir įdomias sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus objektus visoje Lietuvoje. Jeigu renginio dienomis būsit...
Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2024“
2024 / 05 / 03

Įvyko žurnalistų turas „Atviros dienos kaime 2024“

Gegužės 2 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija suorganizavo akcijos „Atviros dienos kaime“ viešinimo turą žurnalistams. Beveik 20 žurnalistų, kelionių organizatorių bei fotografų susipažino su 6 išskirtiniais objektais Alytaus, Trakų ir Varėnos rajonuose.
Atviros dienos kaime 2024 – Suvalkija
2024 / 05 / 02

Atviros dienos kaime 2024 – Suvalkija

Jau gegužės 17 dieną prasidės aštuntąjį kartą organizuojama iniciatyva „Atviros dienos kaime“, kuri buria turistus aplankyti sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus visoje Lietuvoje, šiame straipsnyje pateikiami Suvalkijos lankytini objektai!
Atviros dienos kaime 2024 – Dzūkija
2024 / 04 / 25

Atviros dienos kaime 2024 – Dzūkija

Gegužės 17 dieną prasidės jau aštuntus metus iš eilės organizuojama iniciatyva „Atviros dienos kaime“, tad kviečiame praleisti įsimintiną savaitgalį kaime! Lankytojams savo duris atvers Dzūkijos regiono įvairūs lankytini objektai – sodybos, dvarai, ūkiai, muziejai ir kvies aplankyti, pamatyti, pramogauti ir i&scar...
Įvyko 2024 m. pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio metu išrinkta nauja LKTA Taryba
2024 / 04 / 23

Įvyko 2024 m. pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio...

Praėjusią savaitę įvyko pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo pristatytos 2023 metų LKTA veiklos ataskaita, LKTA finansinė ataskaita ir revizorės išvada. Taip pat buvo sprendžiami einamieji klausimai bei renkama nauja LKTA Taryba.
Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2024
2024 / 04 / 22

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2024

Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Žemės ūkio ministerija ir Turizmo rinkodaros asociacija kviečia Lietuvos kaimo turizmo sodybų šeimininkus dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse 2024.
2024 m. akcijos žemėlapis
2024 / 04 / 19

2024 m. akcijos žemėlapis

2024 metais akcijoje "Atviros dienos kaime" Lietuvoje dalyvauja beveik 100 ūkių ir sodybų, kurios pasiruošusios gegužės 17-19 dienomis priimti lankytojus! Kviečiame išsirinkti Jums įdomiausius pasiūlymus ir savaitgalį praleisti kaime!
Partneriai