(0)
2023 / 06 / 05

Projektas CORDIALIS įgauna pagreitį

Prie šio projekto dirbame jau beveik pusantrų metų ir galime pasidžiaugti jau pasiektais rezultatais. Oficialiai pabaigėme pirmą projekto dalį, kuri buvo pažymėta bendru renginiu Italijoje. Tačiau apie tai, ką nuveikėme anksčiau, jau kalbėjome, o dabar norėtume papasakoti apie projekto naujienas ir ateities planus.

Socialinių tinkų komunikacija

Antroji projekto dalis prasidėjo naujo vadovo rengimu „Menu paremtos veiklos, skirtos vietos ir kaimo kultūros paveldui populiarinti“. Šis dokumentas yra skirtas daugiausia amatininkams, tačiau jis gali būti naudingas visiems, kas turi nedidelį verslą ir nori aktyviau ir išskirtiniau komunikuoti socialiuose tinkluose. Šiame vadove trumpai pristatoma amatininkų veikla kiekvieno projekto partnerio šalyje ir pateikiama penkiolika pavyzdžių kaip įdomiau komunikuoti socialiniuose tinkluose. Taip pat pateiktos instrukcijos, kaip šias veiklas pritaikyti amatininkų darbui bei pateikiami realaus gyvenimo pavyzdžiai. Vadovas išverstas į 5 kalbas: lietuvių, anglų, suomių, prancūzų ir italų.

Projekto partneriai taip pat siekė išsiaiškinti, kaip šie aprašyti pavyzdžiai veikia iš tikrųjų. Todėl Suomijos, Italijos ir Lietuvos partnerių socialinių tinklų paskyrose vietinėmis kalbomis buvo išbandytos penkios veiklos. Vadovą ir socialinių tinklų testavimo rezultatus galima rasti svetainėje www.cordialiserasmus.eu skiltyje „Rezultatai 2“.

Paroda

Mokymosi centrams ir bibliotekoms kuriame 10 elementų parodos modelį su 3 etapų dirbtuvių planu, įskaitant specialistams skirtą instrukcijų vadovą, kuris padės jiems sukurti savo parodą apie vietos kultūrą, įtraukiant visuomenę. Medžiaga bus prieinama rudens pradžioje.

Kaip sukurti efektyvų vaizdo įrašą?

Kad sukurtumėte gerus vaizdo įrašus, reikia geros įrangos ir žinių, kaip ja naudotis. Projekto partneriai parengė atskirą dokumentą, kuriame trumpai aptariami įvairūs su vaizdo įrašų kūrimu susiję aspektai ir žingsniai. Prieš pradėdami galvoti apie turinio filmavimą namuose, būtina perskaityti šį trumpą dokumentą.

Projekto seminaras vyks 2023 m. pabaigoje arba 2024 m. pradžioje
Kaip ir pirmoje projekto dalyje, surengsime du renginius – vieną bendrą, kuris vyks anglų kalba bei atskirus renginius kiekvieno partnerio šalyje vietine kalba. Daugiau informacijos apie tai skelbsime Facebook ir projekto svetainėje: cordialiserasmus.eu. Sekite mus!

 

 

BASCIL projekto susitikimas
2023 / 09 / 26

BASCIL projekto susitikimas

Praėjusią savaitę turėjome dar vieną BASCIL projekto susitikimą Radviliškio rajone.
Įvyko seminaras „Kulinarinis turizmas – vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“
2023 / 09 / 21

Įvyko seminaras „Kulinarinis turizmas – vis dar neišnaudota niša...

Rugsėjo 20 d. suorganizavome pirmą mokymų ciklo „Kulinarinis turizmas – vis dar neišnaudota niša Lietuvos kaimo turizmo verslui“ seminarą, kuris įvyko Radviliškio rajone, sodyboje „Panekelpių kaimas“.
Šaltibarščių čempionatas 2023
2023 / 08 / 07

Šaltibarščių čempionatas 2023

Šeštadienį, Radviliškio rajone, Pakiršinio dvaro parke, vyko šaltibarščių čempionatas. Jame buvo gaminamas šis tradicinis patiekalas, vyko degustacijos, koncertai, parodos, taip pat amatininkų ir tautinio paveldo gaminių mugė.
Mokesčių reforma
2023 / 08 / 01

Mokesčių reforma

Kaimo turizmo verslininkai pajamas uždirba privačios iniciatyvos pagrindu: yra pilnai savo turtu atsakingi už vykdomą veiklą, prisiima rizikas ir patiria ir neatskaitomų kaštų. Tai nėra alternatyvi darbo santykių forma ir mes, kaimo turizmo verslininkai, nepritariame LR Vyriausybės rengiamai mokesčių reformai, kuria siūloma didinti pajamų...
Nauja draugystė su Gruzija - didesnės galimybės Lietuvos regionų turizmui
2023 / 06 / 02

Nauja draugystė su Gruzija - didesnės galimybės Lietuvos regionų...

Gegužės viduryje Sakartvele vyko IV-oji tarptautinė kaimo turizmo konferencijoje, kur asociacijos prezidentė skaitė pranešimą apie Lietuvos kaimo turizmą, pasidalino geraisiais mūsų narių pavyzdžiais bei pristatė Miško tako projektą.
Akcijos „Atviros dienos kaime 2023“ rezultatai
2023 / 05 / 30

Akcijos „Atviros dienos kaime 2023“ rezultatai

„Atviros dienos kaime“ buvo suorganizuotos septintus metus iš eilės! Šiemet Gegužės 19–21 dienomis visi norintys praleisti įsimintiną laiką kaime buvo kviečiami aplankyti įvairiuose Lietuvos kampeliuose esančius ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus, sodybas, amatininkus ir kitus įdomius objektus.
Tai kas tas CORDIALIS?
2023 / 05 / 16

Tai kas tas CORDIALIS?

Jau kuris laikas dirbame prie Erasmus+ projekto CORDIALIS. Tie, kurie susipažino su projektu nuo jo pradžios, žino mūsų išsikeltus tikslus, tačiau, daugelis apie CORDIAL išgirsta tik dabar, todėl norime trumpai ir konkrečiai supažindinti su šiuo projektu. 
Atviros dienos kaime 2023 – Aukštaitija
2023 / 05 / 15

Atviros dienos kaime 2023 – Aukštaitija

Jau šį penktadienį prasideda mūsų kasmetinis renginys „Atviros dienos kaime“! Visoje Lietuvoje lankytojų lauks net 100 įvairiausių objektų, kurie siūlys įdomias ir skanias pramogas savo svečiams.
Atviros dienos kaime 2023 - Mažoji Lietuva
2023 / 05 / 08

Atviros dienos kaime 2023 - Mažoji Lietuva

Mėgstate aktyvų laisvalaikį gamtoje? O gal atvirkščiai – atvykę į mišką, prie ežero ar į sodybą norite atsipalaiduoti, mėgautis gaiviu oru ir ramybe? Visai nesvarbu, kokį poilsį renkatės, galime jus užtikrinti, jog akcijos „Atviros dienos kaime“ metu atrasite pasiūlymų, kurie atitiks būtent jūsų poreikius. Jau sep...
Atviros dienos kaime 2023 - Dzūkija
2023 / 05 / 02

Atviros dienos kaime 2023 - Dzūkija

„Atviros dienos kaime“ organizuojamos jau septintus metus iš eilės! Gegužės 19–21 dienomis visi norintys praleisti įsimintiną laiką kaime, kviečiami aplankyti įvairiuose Lietuvos kampeliuose esančius ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus, sodybas ir pan. Žygiai miškuose, aktyvios pramogos sodybose, pažinti...
Partneriai