(0)
2021 / 03 / 25

Įvyko tarptautinė nuotolinė konferencija

2021 m. kovo 25 d. įvyko projekto "Baltic sea food" baigiamoji tarptautinė konferencija. 6 išskirtiniai pranešėjai, beveik 300 dalyvių, 4 valandų renginys įrodo, kad projektas buvo išties reikšmingas ir jo rezultatai įdomus aplinkiniams.

Nuo pat pradžių konferenciją buvo planuojama organizuoti gyvai - Estijoje. Deja, bet pandemija ir ribojimai perkėlė renginį į virtualią erdvę, tačiau tai nesutrukdė pakviesti išties kompetetingus pranešėjus bei pritraukti daugybės klausytojų iš skirtingų šalių.

Renginys prasidėjo sveikinimo žodžiu bei pirmąja sesija, kurios metu buvo pristatytas projektas "Baltic sea food", jo tikslas, rezultatai bei įsimintiniausios akimirkos. Projekto koordinatorė Silja Lehtpuu išsamiai papasakojo apie tris metus vykdytas veiklas ir jų poveikį gamintojams bei verslams. Toliau sekė partnerio iš Švedijos Niclas'o Fjellström'o pristatymas apie Baltijos Jūros regiono vietos maisto B2B platinimo modelį.

Antrojoje sesijoje girdėjome dvi praktines B2B maisto paskirstymo patirtis. Vieną realų Vokietijos pavyzdį pristatė Dörte Wollenberg, antrasis pavyzdys buvo pristatytas vieno garsiausių somelje bei internetinio kooperatyvo įkūrėjo Estijoje Kristjan Peäske.

Trečioji sesija atnešė įdomių įžvalgų apie ateities vizijas maisto ir kulinarinio turzmo sektoriuose. Silja Luide, garsi tinklaraštininkė Estijoje, pristatė gastro kelionių lūkesčius, o Nick Hall (Jungtinė Karalystė), pateikdamas pavyzdžius iš viso pasaulio, uždarė konferenciją interaktyviu pranešimu apie turizme esančias tendencijas, žmonių vartotojiškumą bei pavyzdžius kaip tai pakeisti ir sukurti teigiamus pokyčius.

Džiaugiamės, kad konferencija susilaukė didžiulio susidomėjimo, tai parodo, kad projektas, kurio partneriai buvome, yra iš tiesų reikšmingas. Per 3 metus surinkta medžiaga, praktiniai bandymai ir užmegzti ryšiai atneš naudos daugeliui vietinių gamintojų. Tikime, kad su projekto partneriais ir ateityje turėsime galimybę įgyvendinti ne vieną įdomią idėją, kurios rezultatais galėsime pasidalinti su visais!

Konferencijos įrašą bei pristatymų skaidres galite peržiūrėti projekto svetainėje - http://www.balticseaculinary.com/conference.

Renginys buvo organizuojamas įgyvendinant Interreg programos projektą Baltic Sea Food.

2021 m. birželio 16 d. įvyko visuotinis Narių susirinkimas bei kaimo turizmo sezono atidarymo šventė
2021 / 06 / 17

2021 m. birželio 16 d. įvyko visuotinis Narių susirinkimas bei...

2021 m. birželio 16 d. LKTA turėjome ypatingą dieną! Po ilgo laiko ir bendravimo virtualiai pagaliau susibūrėme į dvigubą gyvą susitikimą! Saulėtą trečiadienį suorganizavome visuotinį narių susirinkimą, po kurio įvyko sezono atidarymo šventė.
2021 m. birželio 16 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių susirinkimas
2021 / 06 / 08

2021 m. birželio 16 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių...

Neįvykus 2021 m. birželio 7 d. susirinkimui, pakartotinis LKTA visuotinis narių susirinkimas įvyks 2021 m. birželio 16 d. 11 val. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (Universiteto g. 8a, Akademija, Kauno r.) IV rūmų konferencijų salėje. Registracijos pradžia 10.00 val.
„Miško takas“ žemėlapiai jau pas mus!
2021 / 05 / 28

„Miško takas“ žemėlapiai jau pas mus!

Jau greičiausiai esate girdėję, jog vykdome projektą „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (Hiking project). Dažnai sulaukiame klausimų, kada trasos bus pažymėtos bei kada ir kur galima bus rasti informaciją apie maršrutus.
2021 m. birželio 7 d. - LKTA visuotinis narių susirinkimas
2021 / 05 / 12

2021 m. birželio 7 d. - LKTA visuotinis narių susirinkimas

2021 m. birželio 7 d. 11 val. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (K.Donelaičio g. 2, Kaunas) priesalyje įvyks Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) visuotinis narių susirinkimas. Registracijos pradžia 10.00 val.
Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2021"
2021 / 05 / 03

Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2021"

Informuojame, kad jau patvirtinome akcijos "Atviros dienos kaime 2021" datas. Penktus metus iš eilės organizuojamas renginys įvyks šių metų RUGSĖJO 3-5 d!
STORIE projektas – kaimo turizmo verslo konkurencingumo skatinimas
2021 / 04 / 29

STORIE projektas – kaimo turizmo verslo konkurencingumo skatinimas

STORIE projekto tikslas - padėti kaimo turizmo sodybų šeimininkams ir smulkiems paslaugų teikėjams kaime tobulėti bei įgyti naujų žinių rinkodaros srityje. Projekto metu buvo sukurta internetinė mokymosi programa ir pateiktos rekomendacijos, kurios padės mažoms kaimo įmonėms pagerinti įgūdžius bei gebėjimus, reikalingus kuriant naujus kai...
Atsisveikiname su Erasmus+ projektu STORIE
2021 / 04 / 27

Atsisveikiname su Erasmus+ projektu STORIE

STORIE baigiamieji renginiai Virtuali baigiamoji STORIE projekto konferencija įvyko 2021 m. balandžio 22 d., kurioje dalyvavo projekto partneriai ir daugiau nei 60 klausytojų iš Vengrijos. Renginio metu buvo pristatyti pagrindiniai projekto rezultatai, STORIE mokymosi programa, penkių Europos šalių gerieji turizmo pavyzdžiai par...
STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“
2021 / 04 / 12

STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“

Galutinis Erasmus+ STORIE projekto rezultatas – įžvalgos ir patirtys. Tai – trys vadovai, kuriuose pateikiamos metodinės gairės ir rekomendacijos, parengtos projekto partnerių: STORIE Kaimo turizmo patirtys STORIE Vadovas pedagogams STORIE Vadovas politikos formuotojams
Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras
2021 / 04 / 09

Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras

2021 m. balandžio 8 d. nuotoliniu būdu įvyko Erasmus+ STORIE projekto baigiamsis seminaras.
Seminaras apie Baltic Sea Food projekto rezultatus
2021 / 03 / 31

Seminaras apie Baltic Sea Food projekto rezultatus

2021 m. kovo 30 d. įvyko baigiamasis projekto Baltic Sea Food seminaras virtualiai, kurio metu buvo pristatyti svarbiausi projekto rezultatai.
Partneriai