(0)
2021 / 04 / 27

Atsisveikiname su Erasmus+ projektu STORIE

STORIE baigiamieji renginiai

Virtuali baigiamoji STORIE projekto konferencija įvyko 2021 m. balandžio 22 d., kurioje dalyvavo projekto partneriai ir daugiau nei 60 klausytojų iš Vengrijos. Renginio metu buvo pristatyti pagrindiniai projekto rezultatai, STORIE mokymosi programa, penkių Europos šalių gerieji turizmo pavyzdžiai paremti Product club metodika bei Vengrijos turizmo tendencijos.

STORIE nemokama el. mokymosi medžiaga jau prieinama kiekvienam!

STORIE elektroninio mokymosi medžiaga buvo sukurta daugiausiai smulkiems kaimo verslininkams ir jų darbuotojams, bet yra prieinama visiems, kurie planuoja pradėti ar plėtoti verslą. Dėka ERASMUS+ finansavimo (teikia TEMPUS fondas) ji naudotojams yra nemokama. Ši programa įtraukia mažus skyrelius, kuriuos lengva sekti. Programėlė yra labia lanksti: galima pasirinkti norimą mokintis temą, nėra būtina pereiti visų modulių ir visų skyrių. Programėlė prieinama 6 kalbomis: kroatų, anglų, graikų, vengrų, lietuvių ir ispanų.

Mokymosi program sudaro 4 moduliai: 1. Nematerialus kultūros paveldas turizme 2. Rinkodara 3. E-komunikacija ir socialinės medijos 4. Kūrybiškumo metodai.

Kiekvienas modulis yra padalintas į 4-7 mažesnius skyrelius, o kiekvienas skyrius susidaro iš 4 dalių:

1.Teorija – svarbiausia informacija ir pagrindai

2.Papildoma literatūra – papildomos žinios

3.Atvejo analizė – gerosios praktikos pavyzdžiai

4.Savikontrolės klausimai – galimybė pasitikrinti žinias.

Iš viso pereiti 21 skyrių gali užtrukti apie 20 mokymosi valandų. Kiekvienas modulis prasideda trumpu įvadiniu filmuku (žr. nuotrauką greta), kuris pristato hipotetinę atvejo analizę bei supažindina su modulio temomis.

Programėlė prieinama Android bei Windows platformose. Taip pat programėlę galima parsisiųsti iš: http://projectstorie.eu/#supports

Laikas atsisveikinti

STORIE projektas baigiasi balandžio 30 d. Internetinės programos suklestėjo nuo pat pandemijos pradžios, mes tikimės, kad mūsų mokymosi programa taip pat išpopuliarės ir pagerins mažųjų įmonių žinias bei bus naudinga priemonė mokytojams ir instruktoriams perteikti teoriją savo mokiniams.              

Sužinokite daugiau apie STORIE projektą!

Sekite mus Facebook’e bei aplankykite mūsų tinklapį: www.projectstorie.eu

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

2021 m. birželio 16 d. įvyko visuotinis Narių susirinkimas bei kaimo turizmo sezono atidarymo šventė
2021 / 06 / 17

2021 m. birželio 16 d. įvyko visuotinis Narių susirinkimas bei...

2021 m. birželio 16 d. LKTA turėjome ypatingą dieną! Po ilgo laiko ir bendravimo virtualiai pagaliau susibūrėme į dvigubą gyvą susitikimą! Saulėtą trečiadienį suorganizavome visuotinį narių susirinkimą, po kurio įvyko sezono atidarymo šventė.
2021 m. birželio 16 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių susirinkimas
2021 / 06 / 08

2021 m. birželio 16 d. - pakartotinis visuotinis LKTA narių...

Neįvykus 2021 m. birželio 7 d. susirinkimui, pakartotinis LKTA visuotinis narių susirinkimas įvyks 2021 m. birželio 16 d. 11 val. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (Universiteto g. 8a, Akademija, Kauno r.) IV rūmų konferencijų salėje. Registracijos pradžia 10.00 val.
„Miško takas“ žemėlapiai jau pas mus!
2021 / 05 / 28

„Miško takas“ žemėlapiai jau pas mus!

Jau greičiausiai esate girdėję, jog vykdome projektą „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (Hiking project). Dažnai sulaukiame klausimų, kada trasos bus pažymėtos bei kada ir kur galima bus rasti informaciją apie maršrutus.
2021 m. birželio 7 d. - LKTA visuotinis narių susirinkimas
2021 / 05 / 12

2021 m. birželio 7 d. - LKTA visuotinis narių susirinkimas

2021 m. birželio 7 d. 11 val. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų (K.Donelaičio g. 2, Kaunas) priesalyje įvyks Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) visuotinis narių susirinkimas. Registracijos pradžia 10.00 val.
Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2021"
2021 / 05 / 03

Kviečiame dalyvauti akcijoje "Atviros dienos kaime 2021"

Informuojame, kad jau patvirtinome akcijos "Atviros dienos kaime 2021" datas. Penktus metus iš eilės organizuojamas renginys įvyks šių metų RUGSĖJO 3-5 d!
STORIE projektas – kaimo turizmo verslo konkurencingumo skatinimas
2021 / 04 / 29

STORIE projektas – kaimo turizmo verslo konkurencingumo skatinimas

STORIE projekto tikslas - padėti kaimo turizmo sodybų šeimininkams ir smulkiems paslaugų teikėjams kaime tobulėti bei įgyti naujų žinių rinkodaros srityje. Projekto metu buvo sukurta internetinė mokymosi programa ir pateiktos rekomendacijos, kurios padės mažoms kaimo įmonėms pagerinti įgūdžius bei gebėjimus, reikalingus kuriant naujus kai...
STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“
2021 / 04 / 12

STORIE projektas pristato „Įžvalgos ir patirtys“

Galutinis Erasmus+ STORIE projekto rezultatas – įžvalgos ir patirtys. Tai – trys vadovai, kuriuose pateikiamos metodinės gairės ir rekomendacijos, parengtos projekto partnerių: STORIE Kaimo turizmo patirtys STORIE Vadovas pedagogams STORIE Vadovas politikos formuotojams
Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras
2021 / 04 / 09

Įvyko STORIE projekto baigiamasis nuotolinis seminaras

2021 m. balandžio 8 d. nuotoliniu būdu įvyko Erasmus+ STORIE projekto baigiamsis seminaras.
Seminaras apie Baltic Sea Food projekto rezultatus
2021 / 03 / 31

Seminaras apie Baltic Sea Food projekto rezultatus

2021 m. kovo 30 d. įvyko baigiamasis projekto Baltic Sea Food seminaras virtualiai, kurio metu buvo pristatyti svarbiausi projekto rezultatai.
Įvyko tarptautinė nuotolinė konferencija
2021 / 03 / 25

Įvyko tarptautinė nuotolinė konferencija

2021 m. kovo 25 d. įvyko projekto "Baltic sea food" baigiamoji tarptautinė konferencija. 6 išskirtiniai pranešėjai, beveik 300 dalyvių, 4 valandų renginys įrodo, kad projektas buvo išties reikšmingas ir jo rezultatai įdomus aplinkiniams.
Partneriai