(0)

Tradicinė Lietuviška pirtis

Tradicinė Lietuviška pirtis
Tradicinė Lietuviška pirtis
Tradicinė Lietuviška pirtis
Tradicinė Lietuviška pirtis
Kaina
100 - 240 €
Trukmė
iki 4 val.
Papildoma informacija
Jeigu pirtis laisva, pirties paruošimas (iškūrenimas) užtrunka 5 valandas nuo Jūsų skambučio momento.

Daugelis pirties gerbėjų turi savo mylimas pirtis į kurias užsuka vos pasitaiko proga. Viena iš jų yra ir ARIDO PIRTIS, puoselėjanti tradicines lietuviškos pirties tradicijas. 

Kas yra tos pirties tradicijos, kurias reikia saugoti ir puoselėti? Trumpai galima būtų pasakyti, kad visa tai ką mes atliekame vizito pirtyje metu besirūpindami savo ir aplinkinių sveikata. O kad pajusti, suprasti ir pamilti lietuvišką pirtį, geriausias kelias - apsilankyti pirtyje, kurioje dirba savo amatą išmanantis pirtininkas. Vienu metu pirtyje gali lankytis iki 8 žmonių. 

Pirties širdis, unikali periodinio kūrenimo krosnis, kurioje ugnis tiesiogiai eina per akmenis, neturėdama kontakto su metalu. Taip įkaitinti akmenys sukuria "lengvą" garą, o pati garinės patalpa neperkaista. Jus pasitinka maloni šiluma, o ne įkvėpti neleidžiantis karštis. 

Pirtyje naudojame 3-4 skirtingų augalų vantas. Jos leidžia mėgautis kvapų įvairove ir skirtingu lapų šlamėjimu. O prisilietimas prie odos tiesiog užburia ir leidžia visiškai atsipalaiduoti. 

Ką čia kalbėti, tai reikia tiesiog išbandyti. Atvažiuokite, nepasigailėsite.

Partneriai