(0)

Varlių namelis

Varlių namelis
Varlių namelis
Varlių namelis

Akcijos „Atviros dienos kaime" dalyvis!

„Varlių namelis“ - gausiausia Lietuvoje varlių ekspozicija, šiuo metu siekianti virš 6000 eksponatų. Varlės, daiktai su varlėmis - Lukšių miestelio gyventojos Redos Pečiulienės-Šilingės aistra, kurią galutinai ji įprasmina, atverdama savo sodą ir ekspozicijos duris lankytojams ir pati papasakodama jiems įdomiąsias, su varlėmis susieto gyvenimo istorijas. Ekspozicijos lankymas yra galimas kiekvienam, iš anksto susisiekus ir dėl apsilankymo susitarus su šeimininke. Be ekskursijos, ar laisvo pasivaikščiojimo, sezono metu, čia organizuojama, tiesiai iš čia esančių lysvių skintų žolelių arbatų degustacija.

Akcijos pasiūlymas

„Varlių namelis“ - unikalus ir vienintelis toks muziejus Lietuvoje, kuris būtinai turi būti įtrauktas į Jūsų kelionės po Zanavykų kraštą maršrutą.  
Dvi akcijos „Atviros dienos kaime“ dienas, t.y. gegužės 20 ir 21 d. lankytojų lauks teatralizuota ekskursija po „Varlių namelio“ ekspoziciją kartu su pačia kolekcijos šeimininke Reda bei tiesiai iš čia esančių lysvių skintų žolelių arbatų degustacija.

Teatralizuotos ekskursijos kartu su degustacija (trukmė 2 val.) dalyviams akcijos dienomis taikoma net 40 proc. nuolaida!

Ekskursijų laikai gegužės 20 d. ir 21 d.: 11 val., 14 val., 18 val.

BILIETO KAINOS AKCIJOS DIENOMIS:
Suaugusiam asmeniui - 5 Eur;
5-10 metų vaikams - 2 Eur;
senjorams bei neįgaliesiems - 4 Eur;
vaikai iki 5 metų įleidžiami nemokamai.

Išankstinė registracija telefonu +37067527857 būtina.

Partneriai