(0)

Zofijos Tikuišienės sodyba „Gandrų dvaras“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Apdovanojimai
Specializacija
Gamtą tausojanti sodyba
Sveikatingumo sodyba
Poilsis pas ūkininką
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Biliardas
Stalo tenisas
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Gegužė-Lapkritis
Sodyba įkurta 2017 m.
Tapo LKTA nare: 1998 m.
7
Miegamų vietų
Iki 7
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
0 m
iki tvenkinio
100 m
iki miško
20 km
iki jūros

Lietuvos šimtmečio proga sodybos šeimininkė gydytoja-homeopatė-fitoterapeutė Zofija Tikuišienė skelbia visus 2018-uosius metus „Atviromis dienomis kaime“visus metus!!! Ir kviečia visus norinčius pasilepinti vaistažolių voniomis ir arbatomis, spalvų terapija, aromaterapija, dalyvauti sveikos mitybos ar vaistažolių rinkimo stovyklėlėse 4-5 asmenims.

Idealios sąlygos ilsėtis kaime žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir norintiems pasinaudoti natūraliomis sveikatingumo priemonėmis.

Svečiams siūloma gydytojo natūralisto konsultacija, sveikatinimo ir grožio puoselėjimo paslaugų kompleksas „SPA Eko Agros“ pirtyje-gydykloje. Visi šiam tikslui naudojami produktai ekologiški, išgauti iš savo ūkio, turi sertifikavimo ženklus.

Savo ekosodyboje „Gandrų dvaras“ auginu vaistažoles ir kitus vaistinius augalus. Vaistažolių ūkyje vyksta edukacinės programos suaugusiems ir vaikams, akcijos „Atviros dienos kaime“,  yra turtinga biblioteka sveikatingumo klausimais.  Jeigu norėtumėte praleisti daugiau laiko gamtoje, ūkyje yra galimybė pernakvoti, išsimaudyti pirtyje su natūraliomis priemonėmis. Taip pat galite pasikonsultuoti sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos klausimais bei įsigyti vaistinių augalų ir arbatų gamintojo kainomis tiesiai iš ūkio.

Vaistažolių kompozicijas galima įsigyti vaistažolių ūkio kainomis adresu Kojelių kaimas, Agluonėnų sen.,  Klaipėdos rajonas, tel. +370 612 96079.

Standartinės pakuotės po 40 g kaina: 2,5 EUR + pristatymas. Perkant 3 ir daugiau kompozicijų taikomos nuolaidos. Pristatymas paštu pagal užsakovo gyvenamą vietą.

Grožio ir sveikatingumo žolelių kompozicijos, kurias galite įsigyti:

1. Jauninanti kompozicija moterims - dilgėlė, garšva, mėta, ugniažolė, medetka, jazminas, ramunėlės, m. liucernos žolė, p. kraujažolės žolė, s. gauromečio žolė

2. Kepenų darbui skatinti - juozažolė, debesylas, dilgėlė, garšva

3. Padeda peršalus - aviečių lapai, medetka, šeivamedis

4. Palaiko imunitetą, tinta vaikams ir suaugusiems - aviečių, mėlynių, gervuogių lapai, liepų žiedai ir ežiolės žolė

5. Šalina stuburo ir sąnarių druskas, labai gerai tinka dirbantiems kompiuteriu - garšva, dilgėlė, ugniažolė, jonažolė, beržų ir aviečių lapai

6. Padeda esant širdies neurozei, nemigai - melisa, jonažolė, sukatžolė, ramunėlė, apinys

7. Gerina sąnarių darbą - garšva, dilgėlė, ugniažolė, jonažolė, beržų lapai, topinambo žolė

8. Padeda išlaikyti lygią ir standžią odą - p. žemuogės lapai, v. ramunėlės žiedai, trispalvės našlaitės žiedai

9. Palaiko organizmo tonusą ir darbingumą

10. Tinka esant šlapimo takų infekcijai, palaiko prostsatos funkciją - p. rykštenės žolė, asiuklio žolė, viržio žolė, sulutės arba rugiagėlės žolė

11. Jauninanti kompozicija vyrams - šaltalankis, p. lazdyno lapai, stumbražolė, v. čiobrelio žolė, m. liucernos žolė, erškėtrožės lapai, žiedai ir vaisiai s., gaoromečio žolė

12. Dvylikos žolelių rinkinys

13. Padeda apsisaugoti esant gerybiniams augliams, palaiko imunitetą

14. Palaiko kraujotakos ir širdies veiklą - p. gudobelės, rūtos, medetkos, v. melisos, kraujažolės žolė

15. Pavienės žolelės - v. melisa. v. ramunėlės ir kt.

16. Pagal individualų užsakymą

17. Žolelių kompozicija šeimai iš 27 žolelių

18. Akių funkcijai (regėjimui) gerinti

Partneriai