(0)

Valės Leipuvienės sodyba

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Pažintinis poilsis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė grybauti
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Biliardas
Lietuviška pirtis
Teritorijos apšvietimas
Turizmo informacijos teikimas
Stalo žaidimai
Draudžiama rūkyti viduje
Šeimininkai kalba
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Birželis-Rugsėjis
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Tapo LKTA nare: 2006 m.
15
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
300 m
iki ežero Alaušas
1 km
iki miško
10 km
iki miesto
10 km
iki stoties ar stotelės Utenos autobusų stotis
110 km
iki oro uosto
100 m
iki maisto prekių parduotuvės
2 km
iki maitinimo įstaigos
Sodyba įsikūrusi vaizdingame Sudeikių miestelyje prie gražuolio Alaušo ežero (1060 ha). Tai lyg nedidelė rojaus sala, viliojanti nuostabia gamta, švariu ir žuvingu ežero vandeniu, pasižyminčiu plačiais smėlėtais atabradais, didžiuliais skaidriausio, švariausio vandens plotais, kurio didžiausia puošmena – dvi esančios salos.
Nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia 2 kaimiško stiliaus, jaukiai įrengti pastatai, kuriuos sudaro 16 nakvynės vietų, 6 numeriai su visais patogumais ir poilsiautojų grupelėms atskirai įrengtomis virtuvėmis. Šalia esančioje pirtyje galėsite išbandyti lietuviškos garinės pirties karštį. Savo gabumus galėsite atskleisti žaisdami biliardą ar stalo tenisą.
Žvejai galės įsitikinti savo sėkmės galimybėmis žvejodami žuvingame Alaušo ežere, kur paprasta meškere galite sužvejoti ne tik lydeką, ešerį ar kuoją, bet ir ungurį.
 
Apsilankę mūsų sodyboje pamiršite visus kasdienybės iškylančius rūpesčius, kur Alaušo bangų ir saulės spindulių apsupti – Sudeikiai svetingai Jums moja!
Partneriai