(0)

Sodyba „Tarp liepų“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 817.5 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Dviračiai
Teniso kortai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Baidarės
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Biliardas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Stalo žaidimai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2003 m.
Tapo LKTA nare: 2003 m.
18
Miegamų vietų
Iki 27
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
7 km
iki ežero
800 m
iki upės
50 m
iki tvenkinio
150 m
iki miško
15 km
iki miesto
330 km
iki jūros
1.5 km
iki stoties ar stotelės
130 km
iki oro uosto
2.5 km
iki maisto prekių parduotuvės
7 km
iki maitinimo įstaigos
Kaimo turizmo sodyba „Tarp liepų“ – tai senų laikų dvasios ir komforto derinys.
Pagrindiniame senų laikų dvasios pastate poilsiautojams skirti keturi numeriai su 5 jaukiais kambariais (2+2)+ 3 + 3 + (4 + 2) su patogumais ir 14 + (2) miegamų vietų, renginiams skirta židinio – pokylių salė iki 35 asmenų grupei, didelė terasa aplink salę su lauko riedulių židiniu, minibaru, antro aukšto hole TV, pulo stalas, bibliotekėlė, šachmatai ir kiti stalo žaidimai.
Ant pirmo, 0,5 ha ploto, tvenkinio kranto stovi medinis 9 žm.poilsiui skirtas pastatas. Čia 22 kv. m svetainė, minivirtuvėlė, WC, du dušai, garinė pirtis, o antrame aukšte tys dviviečiai ir vienas trivietis miegamieji kambariai (max. 2 + 1, 2 + 2, 2 + 1, 2 + 2 + 1) su atskirais WC. Iš pastato nuostabus vaizdas į vandens telkinius ir prasidedantį Šventosios kraštovaizdžio draustinį, šalia pastato kubilas, pavėsinė su stacionariu griliumi. Pirmo tvenkinio viduryje sala su pavėsine.
Sodyboje yra sporto aikštelės: papludimio tinklinio ir krepšinio/teniso, vaikų žaidimo aikštelė, pasivaikščioti po mišką galima, neišeinant iš sodybai priklausančios teritorijos, įrengta mašinų stovėjimo aikštelė.
Dviračių nuoma – norintiems aplankyti lankytinas vietas aplylinkėse. Prie trečio tvenkinio – laukinių žvėrių aptvarai, o už 800 m Šventosios ir Jaros upių santaka - tai pamėgti baidarininkų maršrutai.
Baidarių nuoma – sodybos svečių žygiams upių maršrutais. Rekomenduojame pasirinkti Jaros ir Šventosios upėmis įvairius dienos, dviejų ar trijų dienų žygius pagal savo jėgas ir galimybes iki kraštovaizdžio draustinio ar nuo sodybos teritorijoje santakos, kur įrengta stovyklavietė, atostogaujantiems palapinėse, žemyn – Šventosios upės kraštovaizdžiu, praplaukiant nuostabias kilpas ir atodangas. Sodybos svečius maitina ir aptarnauja per pokylius mūsų rekomenduojama kavinė. Sodyboje atostogaujančioms grupėms taip pat organizuojamas maitinimas. Laukiame švarą, jaukumą ir šilumą vertinančių svečių visais metų laikais.
Pas mus puiki vieta įmonių renginiams, seminarams, mokymams ar konferencijoms.
Partneriai